Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grób Mateusza Murańskiego... nie istnieje?! Szokujące wyznanie jego ukochanej. "Nie ma takiego miejsca"
Anna Lipska
Anna Lipska 20.09.2023 20:17

Grób Mateusza Murańskiego... nie istnieje?! Szokujące wyznanie jego ukochanej. "Nie ma takiego miejsca"

Gdzie jest grób Mateusza Murańskiego?
Mateusz Murański, Karolina Wolska, fot. AKPA/Instagram

Mateusz Murański nie żyje. Minęło już wiele miesięcy od jego śmierci, a jego narzeczona Karolina Wolska nadal przeżywa przedwczesne odejście ukochanego. Została zapytana przez internautę, gdzie jest grób mężczyzny. Jej odpowiedź szokuje.

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański nie żyje. 8 lutego tego roku media obiegła wieść o śmierci 29-latka. Informacja wstrząsnęła światem sportu i show-biznesu. Mężczyzna był nie tylko aktorem znanym z serialu paradokumentalnego “Lombard. Życie pod zastaw”, ale także nominowanego do Oscara “IO”, ale też freak fighterem związanym z federacją Fame MMA i High League. 

“O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – mówiła w „Super Expressie” rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku” – Grażyna Wawryniuk.

“Super Express” poinformował, kto dokładnie zaalarmował służby – podaje, że tą osobą był ojciec Mateusza, Jacek Murański.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się od prokuratury, że to Jacek Murański próbował się skontaktować się z synem, ale nie mógł wejść do mieszkania. Zaalarmował służby, które weszły do mieszkania i znalazły ciało Mateusz Murańskiego.

Już wiadomo, że przyczyną śmierci Mateusza Murańskiego była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, co wykazała sekcja zwłok. Prokuratura przekazała także, że wykluczono udział osób trzecich. 

Mateusz Murański, fot. AKPA
Mateusz Murański, fot. AKPA
Dzień przed śmiercią Mateusz Murański opublikował nagranie. Fani: "Wołanie o pomoc" Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Narzeczona Mateusza Murańskiego bardzo przeżywa jego śmierć

Osobą, którą wyjątkowo dotknęła śmierć Mateusza Murańskiego była jego narzeczona. Karolina Wolska tuż po śmierci ukochanego na jakiś czas odcięła się od mediów społecznościowych, chcąc w spokoju przeżyć żałobę po ukochanym, po jakimś czasie wróciła do sieci.

Zaczęła publikować pełne żalu tiktoki na oficjalnym profilu Murańskiego. Na przykład tuż przed upłynięciem dwóch miesięcy od tragicznej śmierci Mateusza, pojawiło się tam archiwalne wideo z jego udziałem. 

Nie mogę żyć bez ciebie, bez tego uśmiechu, bez tych oczu, bez twojego śpiewania dla mnie w aucie. I tego pytania "Podobało ci się?". Spotkamy się i będzie jak dawniej, obiecuję to tobie i sobie. Twoja K. – napisała wówczas.

Teraz Karolina nieco zaszokowała obserwatorów informacją na temat grobu Mateusza Murańskiego.

Gdzie jest grób Mateusza Murańskiego?

Karolina Wolska mimo upływu czasu nadal bardzo przezywa śmierć Mateusza. Żałobę przeżywa na swój własny sposób. Od czasu do czasu odpowiada na przykład na pytania internautów. 

Ostatnio padło pytanie:

Czy grób Mateusza można gdzieś odwiedzić?

Jej odpowiedź może szokować:

Nie można, bo nie ma takiego miejsca – odpisała.

Karolina Wolska odpowiada na pytanie internauty, fot. Instagram
Karolina Wolska odpowiada na pytanie internauty, fot. Instagram
Mateusz Murański, fot. AKPA
Mateusz Murański, fot. AKPA
Mateusz Murański i Karolina Wolska, fot. Instagram
Mateusz Murański, Karolina Wolska, fot. Instagram