Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

TRICOLORS/East News

Mąż Idy Nowakowskiej wyjechał w sprawach służbowych. Tabloid ujawnił, jak sama radzi sobie z dzieckiem

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Blisko dwa miesiące temu Ida Nowakowska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Mimo to nie zdecydowała się na urlop macierzyński i już kilka dni po porodzie wróciła do pracy na pełnych obrotach. Tymczasem Super Express przekazał, że tancerka miała zostać z dzieckiem sama - jej mąż ponoć wyjechał w sprawach służbowych.

  • Ida Nowakowska po raz pierwszy została mamą

  • Tancerka łączy macierzyństwo z pracą

  • Ida Nowakowska została z dzieckiem sama

Nie było tajemnicą, że Ida i jej mąż Jack marzą o potomku, ale najpierw oboje skupili się na karierze. W maju tego roku piękny sen stał się jawą, gdy na świat przyszedł owoc ich miłości.

Ida Nowakowska została mamą

Na początku maja Ida podzieliła się na swoim Instagramie krótkim filmikiem, na którym widać jej męża wpatrującego się czule w synka. Chociaż od porodu minęły już prawie dwa miesiące, imię chłopca wciąż pozostaje owiane tajemnicą.

- Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami - pisała pod materiałem.

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel publicznie wypowiedział się na temat Marzeny Rogalskiej. Życzy jej jak najlepiej

CZYTAJ DALEJ

Tancerka chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami z maleństwem w roli głównej w sieci. Wielu zdziwił fakt, że Ida nie zdecydowała się na urlop macierzyński i już kilka dni po porodzie wróciła do pracy.

Nowakowska nie zwalnia tempa i ostatnio wkroczyła na plan "You Can Dance", gdzie spędza każdy dzień. Na celebrytkę nieoczekiwanie wylała się fala hejtu - internautom nie spodobał się fakt, że tak szybko wróciła na plan, zostawiając synka pod opieką bliskich. (Więcej tutaj)

Jak dotąd w opiece nad dzieckiem pomagał Nowakowskiej jej mąż, ale jak donosi Super Express, Jack musiał opuścić rodzinę i wyjechać w sprawach służbowych.

Ida Nowakowska została sama z dzieckiem?

- Na co dzień tancerce pomaga też mąż Jack Herndon, ale właśnie musiał wyjechać na kilka dni w sprawach zawodowych do Serbii - podaje Super Express.

Idze mogło nie być łatwo pogodzić codzienną, wielogodzinną pracę na planie "You Can Dance" z opieką nad maleństwem, ale na szczęście, jak przekazuje SE, może liczyć na ukochaną mamę. Chociaż Nowakowska nie może poświęcać dziecku tyle czasu, ile by chciała, stara się każdą wolną chwilę poświęcać na opiekę nad nim.

- Niemowlakiem przez cały czas zajmuje się mama gwiazdy, a ona sama każdą przerwę wykorzystuje na to, by pobyć z dzieckiem, utulić je, a jeśli się uda, wyjść z wózkiem przed studio nagraniowe - dodaje Super Express.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, Super Express, Instagram


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >