Swiatgwiazd.pl
Meghan Harry

MICHELE SPATARI/AFP/East News

Meghan Markle i książę Harry'ego nagrodzeni przez "Population Matters". "Są wzorem do naśladowania dla innych rodzin"

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Meghan Markle i książe Harry od miesięcy są w centrum zainteresowania opinii publicznej. Niedawno zostali nagrodzeni specjalną nagrodą ekologicznej organizacji.

  • Meghan i Harry niedawno po raz drugi zostali rodzicami

  • Od początku swojego małżeństwa deklarowali chęć posiadania jedynie dwójki dzieci

  • Zostali niedawno za tę decyzję nagrodzeni, przez organizację "Population Matters"

Od czasu kontrowersyjnej decyzji o opuszczeniu rodziny królewskiej i przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych, Meghan i Harry są w centrum zainteresowania. Niedawno zostali nagrodzeni ważną nagrodą, motywacja organizatorów jest nietypowa.

Harry i Meghan po raz drugi zostali rodzicami

Meghan Markle i książe Harry to gorący temat od wielu miesięcy. Parę lat po królewskim ślubie, zdecydowali się na coś, czego nie zrobił nikt przed nimi - postanowili opuścić pałace i tytuły rodziny królewskiej. Przeprowadzili się do Ameryki, gdzie rozpoczęli życie od nowa, odcięci od tytułów, ochrony i majątku rodziny królewskiej. Żyją ze spadku po księżnej Dianie.

Już w USA przygotowywali się na przyjście na świat drugiego dziecka. Wówczas udzielili głośnego wywiadu dla Ophray Winfrey, w którym ujawnili niewygodne informacje na temat rodziny królewskiej. Niedawno zostali po raz drugi rodzicami, i choć odcięli się od rodziny Harry'ego postanowili nazwać córkę na cześć królowej i matki księcia - Lili Diana (więcej tutaj).

Tym sposobem udało się im zrealizować postanowienie, które złożyli na początku małżeństwa. Już w jego pierwszych miesiącach deklarowali bowiem, że mają zamiar mieć jedynie dwójkę dzieci. Swoją decyzję Harry miał motywować względami ekologicznymi. Deklarował, że ludzie mają jedynie wynajmować planetę, a dwójka dzieci jest optymalnym rozwiązaniem, które za mocno nie zniszczy planety.

Wówczas już ich decyzja wzbudzała kontrowersje. Z jednej strony można było słyszeć zachwyty obrońców przyrody, z drugiej strony komentatorzy zwracali uwagę na to, że te deklaracje były nie na miejscu. Szczególnie, gdy zauważymy, że wówczas brat Harry'ego z małżonką spodziewali się trzeciego dziecka.

Katarzyna Cichopek

Mąż Katarzyny Cichopek skomentował jej zdjęcie w zawstydzający sposób

CZYTAJ DALEJ

Harry i Meghan nagrodzeni specjalną nagrodą

Niedawno eks-royalsi zostali nagrodzeni nietypową nagrodą. Organizacja "Population Matters" zdecydowała się nagrodzić małżeństwo za decyzję o posiadaniu dwójki dzieci. Zwrócili uwagę na społeczne korzyści takiej postawy i nazwali parę wzorem do naśladowania dla innych małżeństw.

"Population Matters" to międzynarodowa organizacja zajmująca się analizowaniem liczby populacji. Starają się kontrolować jej wzrost oraz wpływ na środowisko. Między innymi dlatego obiektem ich zainteresowania stali się Meghan i Harry, decyzja o posiadaniu jedynie dwójki dzieci ma bowiem korzystny wpływ na środowisko. Swoją decyzję uzasadnili w następujący sposób

- Mniejsza rodzina zmniejsza nasz wpływ na Ziemi i zapewnia większą szansę wszystkim naszym dzieciom, wnukom - możemy przeczytać.

Nagrody zostały przyznane w światowy dzień ludności. Oprócz Meghan i Harry'ego nagrodzeni zostali inni społeczny aktywiści. Oprócz nagrody każdy laureat otrzymał darowiznę w wysokości 500 funtów do przekazania na wybraną organizację charytatywną.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Onet

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >