Swiatgwiazd.pl
Meghan Harry

MICHELE SPATARI/AFP/East News

Meghan Markle i książę Harry'ego nagrodzeni przez "Population Matters". "Są wzorem do naśladowania dla innych rodzin"

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Meghan Markle i książe Harry od miesięcy są w centrum zainteresowania opinii publicznej. Niedawno zostali nagrodzeni specjalną nagrodą ekologicznej organizacji.

  • Meghan i Harry niedawno po raz drugi zostali rodzicami

  • Od początku swojego małżeństwa deklarowali chęć posiadania jedynie dwójki dzieci

  • Zostali niedawno za tę decyzję nagrodzeni, przez organizację "Population Matters"

Od czasu kontrowersyjnej decyzji o opuszczeniu rodziny królewskiej i przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych, Meghan i Harry są w centrum zainteresowania. Niedawno zostali nagrodzeni ważną nagrodą, motywacja organizatorów jest nietypowa.

Harry i Meghan po raz drugi zostali rodzicami

Meghan Markle i książe Harry to gorący temat od wielu miesięcy. Parę lat po królewskim ślubie, zdecydowali się na coś, czego nie zrobił nikt przed nimi - postanowili opuścić pałace i tytuły rodziny królewskiej. Przeprowadzili się do Ameryki, gdzie rozpoczęli życie od nowa, odcięci od tytułów, ochrony i majątku rodziny królewskiej. Żyją ze spadku po księżnej Dianie.

Już w USA przygotowywali się na przyjście na świat drugiego dziecka. Wówczas udzielili głośnego wywiadu dla Ophray Winfrey, w którym ujawnili niewygodne informacje na temat rodziny królewskiej. Niedawno zostali po raz drugi rodzicami, i choć odcięli się od rodziny Harry'ego postanowili nazwać córkę na cześć królowej i matki księcia - Lili Diana (więcej tutaj).

Tym sposobem udało się im zrealizować postanowienie, które złożyli na początku małżeństwa. Już w jego pierwszych miesiącach deklarowali bowiem, że mają zamiar mieć jedynie dwójkę dzieci. Swoją decyzję Harry miał motywować względami ekologicznymi. Deklarował, że ludzie mają jedynie wynajmować planetę, a dwójka dzieci jest optymalnym rozwiązaniem, które za mocno nie zniszczy planety.

Wówczas już ich decyzja wzbudzała kontrowersje. Z jednej strony można było słyszeć zachwyty obrońców przyrody, z drugiej strony komentatorzy zwracali uwagę na to, że te deklaracje były nie na miejscu. Szczególnie, gdy zauważymy, że wówczas brat Harry'ego z małżonką spodziewali się trzeciego dziecka.

Katarzyna Cichopek

Mąż Katarzyny Cichopek skomentował jej zdjęcie w zawstydzający sposób

CZYTAJ DALEJ

Harry i Meghan nagrodzeni specjalną nagrodą

Niedawno eks-royalsi zostali nagrodzeni nietypową nagrodą. Organizacja "Population Matters" zdecydowała się nagrodzić małżeństwo za decyzję o posiadaniu dwójki dzieci. Zwrócili uwagę na społeczne korzyści takiej postawy i nazwali parę wzorem do naśladowania dla innych małżeństw.

"Population Matters" to międzynarodowa organizacja zajmująca się analizowaniem liczby populacji. Starają się kontrolować jej wzrost oraz wpływ na środowisko. Między innymi dlatego obiektem ich zainteresowania stali się Meghan i Harry, decyzja o posiadaniu jedynie dwójki dzieci ma bowiem korzystny wpływ na środowisko. Swoją decyzję uzasadnili w następujący sposób

- Mniejsza rodzina zmniejsza nasz wpływ na Ziemi i zapewnia większą szansę wszystkim naszym dzieciom, wnukom - możemy przeczytać.

Nagrody zostały przyznane w światowy dzień ludności. Oprócz Meghan i Harry'ego nagrodzeni zostali inni społeczny aktywiści. Oprócz nagrody każdy laureat otrzymał darowiznę w wysokości 500 funtów do przekazania na wybraną organizację charytatywną.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Onet

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >