Swiatgwiazd.pl
grażyna-wolszczak

TRICOLORS/East News

Metamorfoza Grażyny Wolszczak. Aktorka zaszalała z fryzurą

12 Września 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Wczoraj odbyła się premiera spektaklu VICTORIA / True Woman Show wyprodukowanego przez Garnizon Sztuki. Na wydarzeniu pojawiła się między innymi Grażyna Wolszczak, która zaprezentowała się w nowej fryzurze. Aktorka postawiła na krótkie cięcie i odświeżony kolor.

Grażyna Wolszczak od lat nie znika z listy najpopularniejszych polskich aktorek. Oprócz cenionego talentu aktorka może pochwalić się także nieprzemijającą urodą. Przez lata charakteryzowały ją między innymi ciemne włosy i równo przystrzyżona grzywka.

TVP

Adam Zdrójkowski przeszedł z TVP do Polsatu. „To była wspólna decyzja”

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Grażyna Wolszczak na premierze spektaklu zachwyciła nową fryzurą

Grażyna Wolszczak ma na swoim koncie wiele pozycji filmowych i telewizyjnych. Gdyby jednak wybrać tę, która przyniosła jej największą rozpoznawalność, z pewnością byłaby to postać Barbary Brzozowskiej z serialu TVN „Na Wspólnej”. Oprócz małego i dużego ekranu aktorka związana jest także z teatrem.

W 2014 roku Grażyna Wolszczak założyła fundację Garnizon Sztuki, dzięki której odbywają się spektakle poruszające ważne tematy społeczne. Wczoraj odbyła się premiera spektaklu VICTORIA/True Woman Show. Za jego produkcję odpowiadała właśnie fundacja Grażyny Wolszczak. Aktorka osobiście pojawiła się na wydarzeniu.

Pojawiła się i sprawiła, że trudno było na nią nie spojrzeć. Wszystko za sprawą odświeżonej fryzury – aktorka postawiła na krótkie cięcie, a co więcej, odeszła od koloru, do którego przez lata przywykli jej fani. Teraz na głowie Grażyny Wolszczak króluje jasny blond.

Obok fryzury uwagę fotoreporterów przyciągnęła także stylizacja aktorki. Tym razem właścicielka fundacji Garnizon Sztuki zdecydowała się na klasykę w czarnym kolorze z dodatkiem zieleni. Założyła elegancką marynarkę z wyróżniającymi się rękawami oraz sięgające do pół uda buty.

Grażyna Wolszczak odzyskała zdrową kondycję włosów

Nowa fryzura Grażyny Wolszczak przyciąga uwagę nie tylko ze względów wizualnych. Przypomnijmy, że aktorka na własnej skórze odczuła, co oznacza zakażenie koronawirusem. Choć udało się jej pokonać chorobę, skutki uboczne towarzyszyły jej jeszcze przez długi czas. Jednym z nich był problem wypadających włosów.

- Podobno u 25 proc. ozdrowieńców występuje łysienie telogenowe, które po 6-12 miesiącach ustępuje – tłumaczyła aktorka, którą cytuje Super Express.

Dzięki odpowiedniej suplementacji i serii specjalistycznych zabiegów Grażyna Wolszczak odzyskała zdrową kondycję swoich włosów. Dziś wszyscy mogą podziwiać jej odmienioną fryzurę.

Zobacz zdjęcie:

EN 01492756 0064 (1)

TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >