Michał Szpak Żródło: eastnews & TRICOLORS

Michał Szpak pokazał zdjęcia z wakacji. Bawi się z przyjaciółką na rajskiej plaży

19 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Michał Szpak postanowił uciec przed polską zimą do ciepłego kraju. Relacja z pobytu w malowniczym miejscu trafiła do mediów społecznościowych; wrzutka zapoczątkowała spore poruszenie wśród internautów. Dyskusję w komentarzach wywołał przede wszystkim strój kąpielowy, jaki postanowił przywdziać piosenkarz.

  • Michał Szpak wypoczywa na egzotycznych wakacjach
  • W sieci pojawiła się relacja z jego wyjazdu, która nie przypadła do gustu wielu fanom
  • Wytchnienia za granicą poszukiwali również Barbara Kurdej-Szatan oraz Małgorzata i Radosław Majdan

Pandemia COVID-19 nie zdołała uziemić Michała Szpaka, podobnie jak licznego grona innych polskich celebrytów, w kraju. Piosenkarz wyruszył na poszukiwanie spokoju i relaksu za granicę. Nie oznacza to jednak, że całkowicie odciął się od social mediów.

Rajskie wakacje Michała Szpaka

Michał Szpak wypoczywa w cieniu rzucanym przez palmy. Pandemia COVID-19 z pewnością ograniczyła w ostatnim czasie jego działalność artystyczną, co piosenkarz wykorzystał, stawiając na odpoczynek. Choć nie wyjawił fanom, dokąd się udał, na relacjach z wycieczki widnieją rośliny sugerujące kraj o ciepłym, przyjaznym klimacie.

Piosenkarz nie pojechał na wakacje bez towarzystwa. Dotrzymuje mu go przyjaciółka Violet Oliferuk, postać doskonale znana entuzjastom show “Top Model”. Michał Szpak od lat kontynuuje znajomość z marzącą o karierze piosenkarki Violet.

Celebryci wypoczywają na gorącej plaży, skutecznie uciekając od codzienności i mroźnej, tegorocznej zimy. Przed jednym Michałowi Szpakowi nie udało się jednak zbiec - piosenkarz ściągnął bowiem na siebie medialny rozgłos. Wszystko za sprawą kąpielówek, w jakich postanowił pozować do zdjęć.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z rodziną. Uwagę zwraca mural w tleMichał Wiśniewski pokazał zdjęcie z rodziną. Uwagę zwraca mural w tleCzytaj dalej

Internauci nie omieszkali podzielić się rozmaitymi uwagami na temat stroju kąpielowego Michała Szpaka w komentarzach. Zdaniem niektórych slipy to niedobitek z lat 70. ubiegłego wieku, który powinien czym prędzej odejść do lamusa.

- Dlaczego faceci z Polski paradują w slipach? Nigdzie tak nie chodza panowie tylko Polacy! (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - zastanawia się jedna z internautek.

Nie tylko Michał Szpak szuka wytchnienia za granicą

Znaczny paraliż branży turystycznej spowodowany pandemią nie przeszkadza polskim celebrytom w zimowych podróżach. Oprócz Michała Szpaka za granicę postanowili wybrać się między innymi Barbara Kurdej-Szatan i Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem Majdanem. Co warto zaznaczyć, nie we wszystkich krajach przyjezdnych obowiązuje przymusowa kwarantanna.

Gwiazda “M jak Miłość” obrała kierunek na Zanzibar, gdzie udała się wraz z rodziną. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili zaznać urlopowego szczęścia w Meksyku. Na pokładzie samolotu mieli spotkać ponoć słynnego trenera, Qczaja, który również zapragnął wypocząć w meksykańskim słońcu.

-Daliśmy radę, wszyscy w komplecie, najważniejsze, że już jesteśmy i że Henryk przeżył, że daliśmy radę - informowała obserwatorów na Instagramie żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

MSZ1

MSZ 2Źródło: instagram.com/violetoliferuk

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Plejada

Następny artykuł