Swiatgwiazd.pl
Michał Szpak nie pojawi się w "The Voice of Poland"

https://www.pomponik.pl/plotki/news-michal-szpak-zegna-sie-z-the-voice-of-poland-wiadomo-juz-kto,nId,5276476

Michał Szpak nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland"? Produkcja wytypowała następcę

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Michał Szpak od lat utrzymuje całkiem wysoką pozycję w rankingu polskich gwiazd. Chociaż pozostaje bardzo aktywny w mediach społecznościowych, bacznie strzeże swojego życia prywatnego i na forum publicznym dzieli się wyłącznie znikomą dozą informacji. Ostatnio fani aż wstrzymali oddech, gdy potwierdziły się przykre wieści na jego temat.

  • Michał Szpak w "The Voice of Poland"

  • Potwierdziły się plotki o odejściu muzyka

  • Sylwia Grzeszczak na miejscu Szpaka

Przez cztery ostatnie sezony widzowie TVP mogli oglądać Michała Szpaka w roli jurora w "The Voice of Poland". Muzyk niewątpliwie był ich ulubieńcem, a uczestnicy chętnie wybierali go na swojego trenera. Nie tak dawno pojawiły się jednak niepokojące informacje o rzekomym odejściu Michała z programu. Sam zainteresowany nie zabierał głosu, co dla wielu było jednoznacznym zaprzeczeniem plotek.

Michał Szpak jednak opuszcza "The Voice of Poland"

Sympatycy do końca wierzyli, że Michał pojawi się w kolejnej edycji show. Chociaż w mediach pojawiało się coraz więcej znanych nazwisk, które rzekomo miałyby zastąpić Szpaka, oddani fani wciąż nie chcieli wierzyć w jego odejście.

Niestety, jak podaje Plejada, Michał rzeczywiście nie pojawi się w kolejnym sezonie "The Voice of Poland". Były reżyser pracujący w TVP, Radosław Kobiałko, w swoim ostatnim podcaście odniósł się do tematu ujawnienia szczegółów dotyczących Eurowizji 2016, gdy to Polskę reprezentował właśnie Michał Szpak.

Przy okazji podcastu Kobiałko poruszył wątek niejakiej "czarnej listy TVP", na której znaleźli się m.in. Kayah i Andrzej Piaseczny. O liście głośno zrobiło się w 2017 roku podczas bojkotu Festiwalu w Opolu. Były reżyser zdradził, że Michał Szpak również tymczasowo znalazł na niej swoje niechlubne miejsce po tym, jak nie wystąpił na Sylwestrze z Dwójką.

Monika_Richardson

Związek Richardson i Wojterkowskiego kwitnie. Zakochani wybrali się w podróż

CZYTAJ DALEJ

- Jakakolwiek współpraca z TVP była w tamtym czasie błędem - stwierdził Kobiałko, dodając, że sam pożegnał się ze stacją zaraz po zamieszczaniu w związku ze wspomnianym wcześniej Festiwalem.

Po podcaście Kobiałko i potwierdzeniu informacji o odejściu Michała Szpaka z "The Voice of Poland", niektórzy zaczęli podejrzewać, że ktoś chciałby "pozbyć się" wokalisty z TVP. Jak z kolei przytacza Pomponik, osoba z produkcji zasugerowała, dlaczego podjęto decyzję o zmianie jurora.

- Ordynarne demonstracje polityczne w wykonaniu niektórych gwiazd źle wpływają na poziom programów rozrywkowych. Muzyka ma łączyć, a nie dzielić, bo tego oczekują widzowie - zdradził informator serwisu.

Tabloid przypomina również niedawny happening zorganizowany pod domem Jarosława Kaczyńskiego, w którym Michał wziął udział.

Kto zastąpi muzyka?

Nie trzeba było długo czekać, by ujawniono, kto zastąpi uwielbianego muzyka w "The Voice of Poland". Okazuje się, że na jego miejsce ma wskoczyć... Sylwia Grzeszczak.

- Sylwia w rozmowach z produkcją programu dała znać, że jest gotowa zasiąść w czerwonym fotelu jurora. Uwielbia ten program i czuje, że jest już na takim etapie kariery, że mogłaby podzielić się swoją wiedzą z innymi - zdradził informator Faktu.

Chociaż wielu nie kryje smutku po odejściu Michała, widzowie ze zniecierpliwieniem czekają na nowe odcinki "The Voice", by przekonać się, jak Sylwia sprawdzi się w roli jurora.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Agata Duda o problemach dzieci i młodzieży. Wyszła z inicjatywą

  • Przed laty Karol Strasburger stracił żonę. „Pozostała wielka pustka”

  • Janda o sytuacji w polskich teatrach: „niekończąca się niesprawiedliwość”

Źródło: Pomponik, Super Express, Interia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >