Swiatgwiazd.pl
Michał Wiśniewski pokazał syna

east news / tricolors

Michał Wiśniewski dołączy do jurorów programu Polsatu?

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Michał Wiśniewski do dziś jest jednym z najbardziej charakterystycznych muzyków. Okazuje się, że już wkrótce będziemy mogli go oglądać w zupełnie nowej roli. Gwiazda została przyłapana w towarzystwie twórców popularnego show telewizyjnego.

  • Michał Wiśniewski jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej

  • Krążą plotki, że już niebawem będziemy mogli go oglądać w popularnym programie telewizyjnym

  • Wiśniewski miałby być jurorem jednego z największych show telewizji Polsat

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla artystów, ze względu na obostrzenia mieli niemalże całkowicie zablokowaną możliwość zarabiania. Niedawno jednak sytuacja zaczęła się uspokajać i Michał Wiśniewski mógł zagrać koncert po długiej przerwie. Teraz ma się zaangażować w kolejny, duży projekt.

Nowy projekt Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski obecny jest w polskim showbiznesie od ponad 20 lat. W tym czasie angażował się nie tylko w muzyczne projekty, mogliśmy też wielokrotnie oglądać go w programach telewizyjnych. Parę razy gościnnie zasiadał w jury "Szansy na sukces", zaś dłużej związany był z programem "Bitwa na głosy", gdzie w 2011 roku pełnił funkcję kapitana jednej z drużyn.

Teraz krążą plotki, że już wkrótce będziemy mogli ponownie oglądać wokalistę "Ich Troje" w telewizyjnym programie. Niedawno miał zostać przyłapany na kolacji w nietypowym towarzystwie. Otóż miał wyjść na miasto i gorąco dyskutować kilka godzin z ekipą programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Ten emitowany od lat program Polsatu wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Wiele polskich celebrytów bierze udział w cotygodniowych występach, w których mają naśladować inne gwiazdy. Format budzi od kilku miesięcy kontrowersje w Polsce i za granicą, za sprawą stosowanego przez uczestników blackface'u - malowania twarzy białych ludzi na ciemny kolor, by upodobnić ich do osób czarnoskórych.

Okazuje się jednak, że Michał Wiśniewski nie miałby być jednym z występujących na scenie. Ponoć ma zasiadać w jury i oceniać zmagania uczestników. Już niebawem będzie mógł komentować występy gwiazd kolejnej edycji - Barbary Kurdej-Szatan, Pauliny Sykut-Jeżyny, czy Tomasza Ciachorowskiego.

Żakowie EN

Katarzyna i Cezary Żak wybrali się w sentymentalną podróż. „Łza się w oku kręci”

CZYTAJ DALEJ

Michał Wiśniewski a telewizja

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistów. Od lat jest liderem formacji "Ich Troje", która na przełomie 25 lat wielokrotnie zmieniała skład, jednak cały czas była aktywna.

Niedawno zagrali pierwszy od dawna koncert w Operze Leśnej w Sopocie, na którym Wiśniewskiemu towarzyszyła jedna z byłych żon (więcej tutaj). Był to wyjątkowy występ nie tylko ze względu na długą przerwę wywołaną pandemią - artyści zagrali z okazji swojego 25-letniego jubileuszu.

Wcześniej jednak wokalista poświęcił pandemiczny czas na spędzenie go z rodziną. W 2020 po raz piąty został ojcem. Matką dziecka jest Pola Wiśniewska, młodsza, piąta już małżonka piosenkarza. Chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym i dzielą się nim w social mediach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Wirtualna PolskaPodobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >