Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Wiśniewski straci willę przez problemy z prawem? Smutne doniesienia o budowie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.11.2023 13:38

Michał Wiśniewski straci willę przez problemy z prawem? Smutne doniesienia o budowie

Michał Wiśniewski straci willę przez problemy z prawem? Fot. KAPiF; YouTube/Michał Wiśniewski - kadr z programu "Jestem jaki jestem 3"
Michał Wiśniewski straci willę przez problemy z prawem? Fot. KAPiF; YouTube/Michał Wiśniewski - kadr z programu "Jestem jaki jestem 3"

Michał Wiśniewski według decyzji sądu już wkrótce trafić ma do więzienia, gdzie czeka go 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności. To nie koniec problemów. Choć wyrok nie jest jeszcze prawomocny, piosenkarz prawdopodobnie będzie musiał pożegnać się ze swoim marzeniem - wybudowaniem willi, nad którą w ostatnim czasie pracował.

Michał Wiśniewski skazany

Michał Wiśniewski usłyszał druzgocący wyrok 1,5 roku pozbawienia wolności oraz grzywny w wysokości 80 tys. zł. Wszystko za sprawą kredytu, który zaciągnął w SKOK Wołomin. Gwiazdor oskarżany był o zawyżenie swoich dochodów w celu uzyskania zdolności kredytowej. Pożyczka wynosiła 2,8 mln zł, a ostatecznie wokalista jej nie spłacił.

Jakiś czas temu artysta ogłosił upadłość konsumencką, co nie przeszkodziło mu wkrótce później rozpocząć budowy wymarzonej willi w Łosiu pod Warszawą. Proces wznoszenia domu na bieżąco relacjonuje w programie “Jestem jaki jestem 3” dostępnym w serwisie YouTube.

Michał Wiśniewski (1).png
Michał Wiśniewski skazany na 1,5 roku więzienia, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski skazany, ale to jego byłe żony mają prawdziwe kłopoty. One też są uwikłane w sprawę Michał Wiśniewski skazany na 1,5 roku więzienia, ale... wcale nie trafi za kratki? Jest tylko jeden sposób

Michał Wiśniewski nie dokończy budowy?

Michał Wiśniewski zdołał nakłonić do pomocy przy budowie domu firmy, które chętnie podjęły współpracę ze względu na możliwość reklamy. Co, jeśli jednak piosenkarz znajdzie się w więzieniu?

Źródło, na które powołuje się serwis Shownews twierdzi, że sponsorzy najprawdopodobniej wycofają się wówczas ze wspólnych interesów, by nie być kojarzonymi ze skazanym muzykiem.

dom Michała Wiśniewskiego (1).png
Projekt willi, którą buduje Michał Wiśniewski w Łosiu pod Warszawą, fot. instagram.com/luksusowydom

Michał Wiśniewski straci swoją willę?

Portal przekazał informacje, które mogą być bardzo niepokojące. Być może wymarzonej budowy nie uda się dokończyć. 

Żadna z firm nie chce być kojarzona z kimś, kto ma na koncie wyrok, i to w dodatku z karą więzienia. Chociaż Michałowi nie można odmówić charyzmy i świetnie dogadywał się ze sponsorami, raczej nie przekona ich do dalszego finansowania inwestycji. Firmy muszą dbać o sympatie nie tylko gwiazd, ale osób, które na co dzień kupują ich produkty - spekuluje rozmówca portalu Shownews.pl

Nowy dom Michała Wiśniewskiego miał być miejscem, w którym każde z jego dzieci miało mieć swój własny kąt. Willa była spełnieniem marzeń lidera Ich Troje. Wiele wskazuje na to, że ostatecznie nie uda mu się, póki co go spełnić.

dom Michała Wiśniewskiego (2).png
Projekt willi, którą buduje Michał Wiśniewski w Łosiu pod Warszawą, fot. instagram.com/luksusowydom
Michał Wiśniewski (2).png
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
dom Michała Wiśniewskiego (3).png
Projekt willi, którą buduje Michał Wiśniewski w Łosiu pod Warszawą, fot. instagram.com/luksusowydom

Źródło: shownews.pl