Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mikołaj Roznerski przytulony do pięknej blondynki: "Będzie chleb z tej mąki?". Ale namieszał!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.09.2023 18:07

Mikołaj Roznerski przytulony do pięknej blondynki: "Będzie chleb z tej mąki?". Ale namieszał!

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski pokazał się z prawdziwą pięknością, fot. KAPiF; instagram.com/mroznerski

Mikołaj Roznerski znany jest nie tylko z urody oraz talentu, ale też swoich poprzednich, zakończonych już związków. Aktor „M jak miłość” właśnie pokazał się u boku prawdziwej piękności. Fani gwiazdora ruszyli do komentarzy i wywiązała się prawdziwa burza.

Mikołaj Roznerski: byłe partnerki

Roznerski, na co dzień grający w „M jak miłość” Marcina Chodakowskiego, w przeszłości był związany ze znanymi aktorkami. Co ciekawe, obie grały na planie tego samego serialu. Marta Juras wcielała się w Erykę Bufford. Owocem relacji Mikołaja i Marty jest syn Antoni, urodzony w 2011 roku.

W 2018 roku Mikołaj związał się z Adrianą Kalską, czyli swoją serialową partnerką Izabelą Chodakowską. Ich związek nie przetrwał próby czasu: rozpadł się pod koniec 2021 roku, choć fani dowiedzieli się o tym wiele miesięcy później. Wiele mówiło się też o relacjach aktora z Olgą Bołądź i Marceliną Zawadzką, jednak te doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Teraz życie Roznerskiego wkroczyło na nowy poziom. Aktor buduje swój własny dom, a w wywiadach opowiada, że dojrzał i wie już, czego chce od życia. Czy nowe zdjęcie z piękną kobietą może coś znaczyć?

Mikołaj Roznerski.jpg
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, fot. KAPiF
Mikołaj Roznerski.jpg
Mikołaj Roznerski, fot. KAPiF
"Będzie zaj**ty, pogodny i radosny jak ty". Przełomowe wieści od Mikołaja Roznerskiego

Czy Mikołaj Roznerski jest w związku?

Wiele fanek przystojnego aktora zastanawia się, czy obecnie serce Roznerskiego jest zajęte. Sam gwiazdor pilnie strzeże swojej prywatności. Jednak ostatnio udzielił wywiadu magazynowi „Twoje Imperium”, w którym wyznał, że wie już, jakiej kobiety szuka. Co więcej: inaczej patrzy na życie i dojrzał.

Dzisiaj już potrafię określić, czego chcę. Wiem, że musi być sobą, znać własną wartość, dbać o siebie i być dla mnie partnerką. Powinna też chcieć wspólnie budować domowe ognisko. Bo atrakcyjność przemija, a zostają wartości. […] Wybawiłem się, wyszalałem i dzisiaj inaczej patrzę na życie […]. Doświadczenie, napotkani ludzie, to wszystko robi swoje, sprawia, że człowiek dojrzewa. Mam 40 lat i wreszcie wiem, co ważne i dokąd zmierzam – czytamy słowa Mikołaja.

Aktor po takich wyznaniach narobił sporo zamieszania nowym wpisem na Instagramie. Poniżej szczegóły.

Mikołaj Roznerski.jpg
Mikołaj Roznerski, fot. KAPiF

Mikołaj Roznerski pokazał się z piękną kobietą

Na Instagramie Roznerskiego pojawiło się nowe zdjęcie z piękną aktorką. Serialowy Chodakowski obejmuje ją czule. Fotografii towarzyszy podpis:

A w @mjakmilosc.official szaleństwo! Będzie chleb z tej mąki? Jak myślicie? – pyta fanów Mikołaj.

Aktor zamieścił zdjęcie z aktorką Michaliną Sosną, która w „M jak miłość” wciela się w Kamę, striptizerkę. W serialu jej postać pociesza i wspiera Chodakowskiego po jego rozstaniu z Izą (w tej roli Adriana Kalska). Warto w tym miejscu dodać, że choć niewiele wiadomo o życiu prywatnym Michaliny, jasne jest, że w 2021 roku została mamą córki Rozalii. W 2020 na jej palcu media zauważyły też obrączkę, a aktorka zaczęła używać podwójnego nazwiska, Sosna-Wilkońska. Internauci mają teraz bardzo mieszane opinie.

  • Z tej mąki chleba nie będzie.
  • Nie, Marcin, nie.
  • A co z Izą? Może jednak?
  • Oby nie, dla mnie tylko Iza. Nawet nie chcę oglądać już tego, jak nie są razem.
  • Pasujecie do siebie, oboje zwariowani 
  • Trzymam kciuki za to, że będzie ogień – czytamy w komentarzach.

A co wy sądzicie o wątku Kamy i Chodakowskiego?

Michalina Sosna.jpg
Michalina Sosna, fot. KAPiF
Michalina Sosna.jpg
Michalina Sosna, fot. KAPiF
Mikołaj Roznerski.jpg
Mikołaj Roznerski, fot. KAPiF
Mikołaj Roznerski.jpg
Mikołaj Roznerski, fot. KAPiF