Kobieta wtargnęła na wizję bez ubrań Żródło: screen/youtube.com/Victor C.M.V

Mirela Vaida padła ofiarą incydentu w programie na żywo

25 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Nagranie z udziałem nagiej kobiety obiegło media na całym świecie. Bohaterka zamieszania wbiegła na antenę rumuńskiego programu na żywo i rzuciła kamieniem w prowadzącą. Mirela Vaida uniknęła ataku, po czym przyznała, że zaczyna poważnie obawiać się o własne życie. Napastniczką prezenterki zajęli się funkcjonariusze policji.

  • W piątek 19 marca doszło do przerażającego incydentu na antenie rumuńskiej telewizji
  • Znana prezenterka Mirela Vaida została zaatakowana przez nagą kobietę
  • „Oddaj mi moje pieniądze” – miała krzyczeć napastniczka
  • Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze policji i służby medyczne

W piątek 19 marca na wizji jednego z popularnych rumuńskich programów telewizyjnych pojawiła się agresywna, a w dodatku zupełnie naga kobieta. Transmisja natychmiast została przerwana, a jej fragment obiegł media na całym świecie. O szczegółach incydentu poinformował między innymi portal o2.

Naga kobieta rzuciła kamieniem w prezenterkę

Do porażającego zdarzenia na antenie rumuńskiej telewizji doszło, gdy program na żywo prowadziła Mirela Vaida. Niczego nieświadoma prezenterka wykonywała swoją pracę, kiedy do studia nagle wbiegła roznegliżowana kobieta. Vaida zaczęła krzyczeć i odruchowo cofnęła się o kilka kroków.

Sytuacja była bardzo poważna. Naga napastniczka wbiegła bowiem do studia z kamieniem w ręku. Chwilę później rzuciła nim w prowadzącą. Ta na szczęście uniknęła ataku, a kamień uderzył o podłogę.

- Oddaj mi moje pieniądze – miała krzyczeć do Mireli Vaidy.

Rafał Maślak trafił na SORRafał Maślak trafił na SORCzytaj dalej

Napastniczka prezenterki trafiła do szpitala psychiatrycznego

Sytuacja z udziałem agresywnej kobiety została szybko opanowana. Napastniczkę powstrzymali pracownicy produkcji, którzy natychmiast przerwali też transmisję programu. W studiu pojawili się natomiast policjanci i ratownicy medyczni. Agresywna kobieta została przetransportowana do kliniki dla osób z problemami psychicznymi w Jassach.

Funkcjonariusze miejscowej policji podjęli także pierwsze czynności wyjaśniające. Ze wstępnych ustaleń wszczętego śledztwa wynika, że napastniczka prezenterki dostała się do studia telewizyjnego przez boczne drzwi budynku.

Zeznania w sprawie napaści złożyła także główna poszkodowana – Mirela Vaida. Prezenterka przyznała, że zaczęła poważnie obawiać się o swoje życie. Zdradziła, że w ostatnim czasie odebrała kilka gróźb w mediach społecznościowych.

Mirela Vaida – kim jest?

Mirela Vaida urodziła się 16 marca 1982 roku w Târgu Frumos w Rumunii. Jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w kraju.

Mirela Vaida aktywnie udziela się w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje już 556 tysięcy użytkowników.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: o2.pl

Następny artykuł