Misiek Koterski rozstał się z partnerką Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 08.10.2020 Uroczysta PARAPETOWKA w teatrze Garnizon Sztuki n/z: KOTERSKI MICHAL PARTNERKA LESZCZAK MARCELA

Zapytali partnerkę Miśka Koterskiego o ich rozstanie. Potwierdziła przykre wieści

26 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Partnerka Miśka Koterskiego potwierdziła plotki dotyczące jej rozstania z aktorem. Zrobiła to w mediach społecznościowych, odpowiadając na pytania zadawane przez fanów. To nie pierwszy raz, kiedy Marcela Leszczak i Michał Koterski postanowili się rozejść. Para trzy lata temu powitała na świecie synka.

Wszystko wskazuje na to, że związek Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak to już przeszłość. Modelka potwierdziła rozstanie z aktorem, kiedy odpowiadała na pytania internautów. Spośród wszystkich otrzymanych wiadomości wybrała pięć, na które zdecydowała się odpisać.

Marcela Leszczak potwierdziła Rozstanie z Miśkiem Koterskim

Partnerka Miśka Koterskiego postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanów. Wybrane wiadomości wraz z odpowiedziami opublikowała na Instagramie. Jedna z nich dotyczyła jej rozstania z popularnym aktorem.

- Czy to prawda, że Ty i Misiek się rozstaliście? – zapytał jeden z internautów.
- Tak – odpowiedziała krótko modelka.

Jak przypomina Plejada, rozstanie Marceli Leszczak i Michała Koterskiego nie jest pierwszą taką sytuacją w ich związku. Para zmagała się z poważnym kryzysem już jesienią 2019 roku, jednak wiosną 2020 roku znów zaczęła pojawiać się razem na imprezach branżowych.

Mama Mariusza Czajki odchodziła w porażających warunkach. „Trzymano ją 9 godzin na korytarzu”Mama Mariusza Czajki odchodziła w porażających warunkach. „Trzymano ją 9 godzin na korytarzu”Czytaj dalej

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Para poznała się na przełomie 2016 i 2017 roku, a dokładnie w noc sylwestrową. Między aktorem a modelką od razu zaiskrzyło, dlatego fani nie musieli długo czekać na oficjalną informację o ich związku. Kilka miesięcy później zakochani ogłosili też, że spodziewają się dziecka.

Syn Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego urodził się w 2017 roku, otrzymując imię Fryderyk. Malec od pierwszych chwil stał się oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy chętnie dzielili się rodzinnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Zarówno Leszczak, jak i Koterski są celebrytami, którzy regularnie korzystają z mediów społecznościowych. Jeszcze niedawno, gdy modelka gościła w programie „Dzień Dobry TVN”, ukochany partner kibicował jej za pomocą InstaStories.

Przypomnijmy, że Misiek Koterski jest polskim aktorem, który zadebiutował w 1999 roku jako Sylwuś Miauczyński w filmie „Ajlawiu”. Sporą popularność przyniósł mu także serial „Pierwsza miłość” oraz film „Gierek”, w którym wcielił się w główną postać Edwarda Gierka.

Marcela Leszczak zasłynęła natomiast jako uczestniczka 3. edycji programu „Top Model”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada

Następny artykuł