Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Młodsza córka Rusin i Lisa po ślubie? Taco Hemingway zaskoczył wyznaniem! Wspomniał o ceremonii
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.09.2023 14:11

Młodsza córka Rusin i Lisa po ślubie? Taco Hemingway zaskoczył wyznaniem! Wspomniał o ceremonii

Iga Lis, Taco Hemingway
Iga Lis i Taco Hemingway są po ślubie?, fot. instagram.com/iga_lis/

Iga Lis i Taco Hemingway stanowią jeden z najbardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. Para stroni od wypowiedzi na swój temat, a nawet rzadko wspomina o sobie w mediach społecznościowych. Czy nowa płyta rapera to zmieni? W jednym z utworów przemycił niezwykle ważną informację.

Iga Lis i Taco Hemingway. Tajemniczy związek show-biznesu

Pierwsze wzmianki o relacji duetu pojawiły się w mediach w 2018 roku. Od tego czasu jak ze świecą szukać ich wspólnych zdjęć, czy postów na swój temat. Para zdecydowanie należy do gwiazd, które oddzielają życie prywatne od zawodowego.

Taco Hemingway w twórczości wielokrotnie za to sięga do sytuacji z własnego doświadczenia. Gdy do sieci trafił jego najnowszy album "1-800-Oświecenie" fani wręcz oszaleli na punkcie każdego utworu. W jednej z piosenek raper nawiązał do relacji z Igą Lis.

Iga Lis, Taco Hemingway.jpg
Iga Lis i Taco Hemingway są po ślubie?, fot. instagram.com/tacohemingway/
Iga Lis i Taco Hemingway to jedna z najbardziej tajemniczych par. Po długiej przerwie pokazali się razem Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Iga Lis i Taco Hemingway są po ślubie?

O bliskiej relacji rapera i modelki było głośno, gdy Iga Lis wyreżyserowała teledysk do singla "Gelato" promującego nowy album muzyka. Już wtedy fani mogli liczyć na prawdziwe "smaczki" ze strony duetu. 

Prawdziwej oliwy do ognia dolał tytułowy kawałek rapera, w którym Taco Hemingway sugeruje słuchaczom, że wraz z Igą Lis jest już po ślubie. Wystarczyły dwa zdania, by wywołać prawdziwą burzę wśród internautów.

Być może wzięliśmy ślub. Na małym prywatnym wеselu w Toskanii? - rapuje Taco. 

Biorąc pod uwagę dbanie o prywatność gwiazdorskiego duetu, uroczystość zachowana w tajemnicy, byłaby dość możliwą opcją. W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd decyduje się na wyznanie miłości bez towarzystwa kamer czy mediów.

Iga Lis i Taco Hemingway trzymali ważną datę w tajemnicy?

Gwiazdorska para z pewnością długo nie ujawniłaby takiego rozwoju ich relacji, gdyby nie najnowszy album rapera. Co więcej, wskazówki dotyczące autentyczności jego wyznania można znaleźć w mediach społecznościowych matki Igi Lis.

Kinga Rusin podczas tegorocznych wakacji wielokrotnie odwiedziła włoskie zakątki. W niektórych podróżach towarzyszyła jej bliska rodzina. Nic więc trudnego, by dziennikarka mogłaby zajrzeć do Toskanii w związku z uroczystością córki.

Na razie jednak żadna ze stron nie potwierdziła radosnych doniesień. Pozostaje zastanawiać się, czy Taco Hemingway odważył się na osobiste wyznanie, czy jedynie wodził za nos słuchaczy muzyczną twórczością.

Źródło: shownews.pl