Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Iga Lis i Taco Hemingway to jedna z najbardziej tajemniczych par. Po długiej przerwie pokazali się razem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.07.2023 14:23

Iga Lis i Taco Hemingway to jedna z najbardziej tajemniczych par. Po długiej przerwie pokazali się razem

Iga Lis i Taco Hemingway, fot. instagram.com/iga_lis
Iga Lis i Taco Hemingway, fot. instagram.com/iga_lis

Dawno niewidziani razem Iga Lis i Taco Hemingway pokazali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. Romantyczna fotografia pary to z pewnością nie lada niespodzianka dla ich wielbicieli.

Iga Lis i Taco Hemingway

Gdy tylko na jaw wyszło, że Iga Lis i Taco Hemingway (Filip Szcześniak) się spotykają, para została okrzyknięta jedną z najgorętszych w polskim show-biznesie. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin oraz młody raper nie od początku chcieli jednak ujawniać swój związek.

Zakochani zaczęli podobno randkować już w 2017 r., gdy pociecha dziennikarzy miała 17 lat. Kiedy w mediach zaczęły pojawiać się ich pierwsze wspólne fotografie, zarówno oni, jak i rodzice Igi Lis, konsekwentnie odmawiali jakichkolwiek komentarzy.

Iga Lis 1.png
Iga Lis, fot. KAPiF
To miał być rutynowy zabieg, ale Jan Kulczyk nie wrócił już do Polski. Wielu do dziś wierzy, że... wciąż żyje

Iga Lis i Taco Hemingway ujawnili swój związek

Kilka miesięcy później Iga Lis i Taco Hemingway postanowili przestać ukrywać przed mediami łączące ich uczucie. W swoich socialach zaczęli publikować nie tylko wspólne zdjęcia, ale również wyznania miłości.

Tomasz Lis i Kinga Rusin dziś zdają się bardzo cenić partnera swojej córki. Swego czasu były redaktor naczelny “Newsweeka” umieścił go na okładce jednego z wydań magazynu, dziennikarka natomiast wybrała się na jeden z koncertów muzyka i nie szczędziła ciepłych słów na jego temat.

Iga Lis 2.png
Iga Lis, fot. KAPiF

Iga Lis i Taco Hemingway wciąż razem

Mimo krążących od czasu do czasu plotek na temat rzekomego rozpadu związku Igi Lis i Taco Hemingwaya ich miłość ma się dobrze, o czym może świadczyć opublikowane na Instagramie 23-latki zdjęcie.

Choć para dawno nie była widziana razem publicznie, z pewnością uspokoiła swoich fanów niezwykle klimatyczną i romantyczną fotografią wykonaną tuż pod Pałacem Kultury w Warszawie.

Zobacz zdjęcia:

Iga Lis 3.png
Iga Lis, fot. KAPiF
Iga Lis 4.png
Iga Lis, fot. KAPiF
Iga Lis 5.png
Iga Lis, fot. KAPiF