Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Moja praca w Bollywood została doceniona". Natalia Janoszek tak uciera nosa Stanowskiemu? Ma DOWODY
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.09.2023 18:20

"Moja praca w Bollywood została doceniona". Natalia Janoszek tak uciera nosa Stanowskiemu? Ma DOWODY

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek chwali się swoją karierą, fot. KAPiF

Natalia Janoszek od czasu afery z Krzysztofem Stanowskim znacznie rzadziej udziela się w mediach społecznościowych. Zdaje się też udawać, że nic się nie stało i jak gdyby nigdy nic publikuje radosne wpisy. Właśnie zamieściła całkiem nowy, bardzo zaskakujący post. Oto jak ją doceniono za granicą.

Natalia Janoszek i Krzysztof Stanowski

Drama, jaką rozkręcił Krzysztof Stanowski zdaje się nie mieć końca. Dziennikarz „Kanału Sportowego” nakręcił kilkugodzinny reportaż, dotyczący kariery Janoszek. Starał się w nim pokazać, ile z zagranicznej kariery w Bollywood zostało wymyślone przez samą Natalię.

Cała sprawa odbiła się w mediach bardzo głośnym echem, a produkcja Stanowskiego ma już 7,6 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Sama aktorka, po początkowej nieobecności w mediach społecznościowych, znów pojawiła się na Instagramie. Okazuje się, że tym razem wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Co tam robiła?

Natalia Janoszek.jpg
Natalia Janoszek, fot. KAPiF
Natalia Janoszek.jpg
Natalia Janoszek, fot. KAPiF
Ustawka z Robertem Lewandowskim na meczu z Wyspami Owczymi? Gorąco w mediach po publikacji wideo

Natalia Janoszek wyjechała do USA

W ostatnich dniach Janoszek zdawała na Instagramie szczegółową relację z pobytu w Stanach Zjednoczonych. Brała tam udział w paradzie z okazji Dnia Niepodległości Indii, zwiedzała też okolice San Francisco. Teraz opublikowała znaczący wpis, dotyczący wydarzenia Festival of Globe (FOGsv).

FOGsv to festiwal organizowany przez The Federation of Indian Americans of Northern California. Zgodnie z opisem znajdującym się na ich stronie:

Festival of Globe (FOGsv) to najważniejsza wieloetniczna impreza międzykulturowa w rejonie Zatoki San Francisco. Tygodniowy festiwal łączy sztuki filmowe, wizualne, performatywne i ludowe z całego świata w żywe i intensywne święto bogactwa i różnorodności kultur. Wykorzystując sztukę i kulturę jako wspólny temat, FOG ma służyć jako wyjątkowy katalizator osmozy kulturowej i przynosić pozytywne zmiany w społecznościach – czytamy na portalu.

Janoszek z dumą zaprezentowała „pamiątkę” z festiwalu, którą pokazała fanom.

Natalia Janoszek znowu chwali się karierą w Bollywood?

W drodze do Norwegii w końcu mam czas, by zastanowić się nad ostatnimi tygodniami w USA. Fakt, że moja praca w Bollywood została doceniona, sprawił, że trochę się wzruszyłam. To miała być krótka przygoda, a przerodziła się w podróż trwającą ponad 12 lat. Ilość dobrej energii, inspirujących ludzi i doświadczeń... jestem po prostu wdzięczna, chyba właśnie tym chciałam się podzielić. Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że ta podróż była tak wyjątkowa, wkrótce wrócę do Krainy Lotosu – pisze Janoszek na Instagramie.

Na zdjęciu widzimy statuetkę, jaką przywiozła z FOG. Należy dodać, że Natalia rzeczywiście brała udział w festiwalu: znajduje się zarówno na oficjalnym plakacie z imprezy, jak i zdjęciach z wydarzenia. Aktorka wyraźnie jednak nie odzyskała jeszcze dawnej pewności siebie, ponieważ komentarze w jej mediach społecznościowych wciąż są wyłączone.

Natalia Janoszek.jpg
Natalia Janoszek, fot. KAPiF

Źródło: fogsv.com