Monika Dorociak nie żyje. Polsat żegna swoją gwiazdę

Polsat żegna swoją gwiazdę. Nie żyje Monika Dorociak. Koledzy i koleżanki pożegnali ją we wzruszającym wpisie.
Smutne wieści o śmierci gwiazdy Polsatu
Rok 2025 rozpoczął się od serii bolesnych pożegnań w show-biznesie. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się m.in.: o śmierci gwiazdy "Słonecznego patrolu", a także tragicznym odejściu dwukrotnego laureata Oscara, Gene'a Hackmana. W sprawie śmierci aktora i jego żony wciąż prowadzone jest śledztwo. Zasmucające wiadomości docierały także z rodzimego show-biznesu.
Ewa Minge, znana projektantka, pożegnała ukochaną macochę, Anię, a Joanna Senyszyn, posłanka i polityk, przeżywa ogromny smutek związany ze śmiercią męża, Bolesława. Prawdziwy szok przeżyliśmy także po wiadomościach o odejściu 17-letniej uczestniczki programu "Masterchef Nastolatki".
Teraz Polsat żegna swoją gwiazdę. Ta śmierć wstrząsnęła całą branżą.

Polsat w żałobie
Stacja Polsat pogrążyła się w głębokiej żałobie. Odeszła wyjątkowa osoba. 11 marca 2025 r. dotarła smutna wiadomość o śmierci Moniki Dorociak, która przez lata była związana z telewizją Polsat.
Monika Dorociak nie żyje. Doświadczona producentka Polsat News, wydawczyni programów publicystycznych oraz edytorka. Przez 16 lat była związana z Telewizją Polsat, gdzie realizowała wiele programów informacyjnych. Ponadto spełniała się jako wydawczyni programów publicystycznych oraz edytorka. Wcześniej swoją karierę rozwijała w Grupie ZPR Media.
Pracownicy stacji wzruszająco pożegnali swoją koleżankę.
Monika Dorociak nie żyje. Polsat żegna swoją gwiazdę
Koledzy i koleżanki ze stacji Polsat w poruszający sposób pożegnali Monikę Dorociak. W Gazecie Wyborczej, w dziale nekrologów pojawił się następujące słowa.
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszą koleżankę Monikę Dorociak. Łącząc się w bólu z rodziną i bliskimi, składamy najszczersze wyrazy współczucia – napisano w nekrologu, umieszczonym 11 marca na stronie nekrologi.wyborcza.pl.
Śmierć Moniki wstrząsnęła nie tylko bliskimi, ale również współpracownikami oraz całą branżą. To ogromna strata dla dziennikarstwa, a jej wkład w pracę na zawsze pozostanie w stacji Polsat.







































