Monika Mrozowska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Monika Mrozowska urodziła. Dumny tata pokazał pierwsze zdjęcie, zdradził płeć i imię

21 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko. Wiadomość obiegła media w środę 20 stycznia. Poród odbył się dzień wcześniej. Dumny, świeżo upieczony tatuś zdradził płeć i imię pociechy - para powitała na świecie synka.

Polska aktorka Monika Mrozowska po raz kolejny została mamą. Radosne wieści przekazał między innymi partner aktorki, Maciej Auguścik-Lipka. Mężczyzna podzielił się ze światem zdjęciem noworodka. Jak napisał w mediach społecznościowych, prawdziwe zamieszanie związane z pojawieniem się nowego członka rodziny zacznie się już niebawem.

Monika Mrozowska urodziła. Pękający z dumy rodzice pokazali potomka światu

Jak ogłosił partner Moniki Mrozowskiej, nowo narodzony syn aktorki otrzymał imię Lucjan. Dumny tatuś przewiduje już, do jakiego zdrobnienia najprawdopodobniej będzie musiał przyzwyczaić się maluch.

- Hello World!! Nazywam się LUCJAN ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek - czytamy na oficjalnym profilu mężczyzny na Instagramie.

Monika Mrozowska poznała płeć swego dziecka na długo przed porodem. Tuż po tym rodzice postanowili nadać synowi imię Lucjan.

Chuck Norris zwrócił się bezpośrednio do Jurka Owsiaka. Wszystko przez braci CollinsChuck Norris zwrócił się bezpośrednio do Jurka Owsiaka. Wszystko przez braci CollinsCzytaj dalej

Termin porodu Moniki Mrozowskiej był wyznaczony na dzień 19 stycznia. Maluch przyszedł na świat punktualnie; lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie.

Pojawienie się nowego członka rodziny oznacza duże zmiany. We wpisie na Instagramie wspomniał o tym także partner Moniki Mrozowskiej.

- No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni - napisał świeżo upieczony tata.

Partner Moniki Mrozowskiej dołączył do wpisu na Instagramie czarno-białe zdjęcie małego Lucjana, które wykorzystano również w tym artykule. Pod fotografią nie zabrakło ciepłych komentarzy i gratulacji dla rodziców.

- Wczoraj jeszcze Pani Monika dodała nowy post z domku, a dziś już jest po wszystkim. Gratulacje. Kochany dzidziuś - zachwyca się jeden z komentujących.

Monika-Mrozowska-dziecko

Źródło zdjęcia: oficjalny profil maciej.a.l na Instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Następny artykuł