Agata Młynarska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Agata Młynarska jest jedna z najmłodszych babć w polskim showbiznesie. Zdradzamy, ile miała lat, gdy na świat przyszedł jej wnuk

21 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Agata Młynarska jest uznawana za jedną z najmłodszych babć polskiego show-biznesu. Pierwszą ze swych wnuczek powitała na świecie w wieku zaledwie 46 lat. To jedna z wielu rozpoznawalnych w Polsce postaci, mogących pochwalić się statusem “młodej babci”.

Dziennikarka Agata Młynarska znajduje się na czele listy najmłodszych babć polskiego show-biznesu. Do jej stworzenia serwis Plejada zainspirowała dzisiejsze święto "Dnia Babci" oraz zbliżający się "Dzień Dziadka". Pierwsza z wnuczek kobiety przyszła na świat, gdy ta miała 46 lat. O czym nie każdy wie, w 2016 roku Agata Młynarska otrzymała oficjalne miano “Honorowej babci”, które nadała jej Fundacja “Żyj z pasją”.

Agata Młynarska jedną z najmłodszych babć show-biznesu w Polsce. Na dziennikarce lista się jednak nie kończy

Bycie babcią trzech wnuczek to prywatna rola w życiu Agaty Młynarskiej. Telewidzowie doskonale znają jej postać z udziału w takich produkcjach jak “Bez tabu” czy “Eureko, ja to wiem!”.

Tuż obok Agaty Młynarskiej na liście “najmłodszych babć i dziadków” Polskiego show-biznesu znalazła się Grażyna Szapołowska. 66-letnia gwiazda została babcią, będąc zaledwie o rok starszą od Agaty Młynarskiej (miała wówczas 47 lat).

Dorosła już wnuczka Grażyny Szapołowskiej, Karolina, poszła w zawodowe ślady swojej babci, tym samym dając polskiej aktorce kolejny powód do dumy. Karolina zdecydowała się na studia na Wydziale Aktorskim w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Wszyscy wróżyli mu wielką karierę. Zmarł niespodziewanie w wieku 25 latWszyscy wróżyli mu wielką karierę. Zmarł niespodziewanie w wieku 25 latCzytaj dalej

Niewiele później, licząc w przeżytych latach, swój debiut w roli babci zaliczyła Beata Kozidrak. Piosenkarka powitała swego potomka z kolejnego pokolenia, będąc 50-latką.

Listę zasilają również znani w polskim show-biznesie dziadkowie. Do ich grona należy między innymi Zenon Martyniuk.

Wokalista zespołu “Akcent” niedawno powitał na świecie swą pierwszą wnuczkę Laurę; miał wówczas 50 lat. Gwiazda muzyki disco polo chętnie wypowiada się o niej w mediach.

- Mam piękną wnuczkę i bardzo bystrą. Ma niecałe 2-latka, bo dopiero w lutym skończy, a już kolory rozpoznaje - przekazał dumny dziadek w rozmowie z "Faktem".

Wśród “młodych dziadków” znajduje się także Krzysztof Hołowczyc. Sportowiec cieszy się obecnością wnuczki o imieniu Alabama. Co warto zaznaczyć, między najmłodszą córką kierowcy rajdowego a jego wnuczką jest zaledwie 6 lat różnicy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł