Swiatgwiazd.pl
Monika Richardson EA

East News / TRICOLORS

Monika Richardson chwali się sukcesem córki. Pokazała wzruszające zdjęcie

14 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Monika Richardson często dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wieloma przemyśleniami. Ostatnio gwiazda chętnie wspomina o swoich dzieciach. W najnowszym wpisie pochwaliła się sukcesem swojej córki. Okazuje się, że Zosia przez dwa tygodnie będzie uczyła się w Londynie.

  • Monika Richardson często dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wieloma przemyśleniami.

  • Ostatnio gwiazda wspominała jak jej dziś już dorosły syn Tomasz Malcolm, był małym dzieckiem.

  • Tym razem celebrytka pochwaliła się sukcesem córki. Zosia będzie przez dwa tygodnie uczyła się w najlepszej szkole aktorskiej w Londynie.

Monika Richardson od dłuższego czasu jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Czasem zdarza się, że komentuje, a raczej dementuje na nim przeróżne plotki na swój temat. Jak sama wspomniała w jednym z wywiadów, ma ogromne wsparcie w dzieciach. Z pewnością może być też dumna z ich osiągnięć.

Monika Richardson pochwaliła się sukcesem córki

Monika Richardson w ostatnim czasie przeszła dużo zmian. Przede wszystkim rozstała się ze swoim mężem Zbigniewem Zamachowskim. Na szczęście bardzo szybko odzyskała spokój i ukojenie w ramionach nowej miłości - Wojciecha Wojterkowskiego.

Richardson w jednym z wywiadów wyznała, że ma ogromne wsparcie w swoich dzieciach. Zarówno jej syn Tomasz Malcolm, jak i młodsza córeczka Zosia, są przy niej i może na nich liczyć.

Ostatnio sieć obiegła wiadomość, że tegoroczny maturzysta Tomasz Malcolm nie zdał matury z matematyki. Na szczęście dzięki wsparciu swojej mamy szybko zrozumiał, że od czegoś przecież są poprawki. Poza tym, jak przyznał na swoim InstaStory, ma już za sobą amerykańską maturę, która otwiera przed nim wiele możliwości.

Anna Kalczyńska

Rodzina Anny Kalczyńskiej pożegnała przyjaciela. „Żegnaj, Harry”

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Poza tym, jak podkreślił młodzieniec, na polskie uczelnie się nie wybiera. Tak czy inaczej, zamierza poprawić maturę w sierpniu. Monika zadbała o właściwe wsparcie syna i po wynikach zabrała go do restauracji. Tomasz Malcolm będzie zajmował się teraz robieniem kursu na prawo jazdy, modelingiem i robieniem licencji pilota. Mama może być dumna, nieprawdaż?

Okazuje się, że równie dumna Richardson powinna być ze swojej córki Zosi. Na swoim Instagramie poinformowała, że nastolatka będzie uczyć się przez dwa tygodnie w jednej z najlepszych szkół w Londynie.

Córka Richardson w najlepszej szkole aktorskiej w Londynie

- Tymczasem moja Zośka zaczyna właśnie dwutygodniowy kurs w jednej z najlepszych szkół aktorskich w Londynie - napisała Monika na Instagramie.

Córka Richardson będzie więc miała szansę na naukę w najlepszej szkole aktorskiej. Ten dwutygodniowy kurs z pewnością wiele ją nauczy. Jak podkreśliła celebrytka, jej pociecha będzie się zastanawiać, kim chce zostać w życiu.

Nie dziwne, że pani Monika jest tak dumna ze swoich dzieci. Najlepszym wsparciem dla niej z ich strony z pewnością jest to, że mogą spełniać swoje marzenia.

Zosia będzie recytować Szekspira, a Richardson zastanawia się: Za to ja zastanawiam się, co się stało z czasem?

Takie pytanie z pewnością zadaje sobie wiele rodziców.

Zobacz post:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

dorota szelągowska

Plotki

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Czytaj więcej >
sylwia bomba

Plotki

Jak Sylwia Bomba zachowuje się za kulisami "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
joanna opozda

Plotki

Ojciec Joanny Opozdy miał wypadek. Przyjął ostatnie namaszczenie

Czytaj więcej >
Tomasz Oświeciński

Plotki

Tomasz O. wypowiedział się ws. zarzutów prokuratury

Czytaj więcej >
Tomasz O

Plotki

Tomasz O. dostał poważne zarzuty. Jest podejrzewany o posługiwanie się fałszywą fakturą

Czytaj więcej >

Plotki

Michał Celeda walczy o życie żony. Dziennikarz Radia Zet wystosował ważny apel

Czytaj więcej >