Swiatgwiazd.pl
Monika Richardson

East News / TRICOLORS

Monika Richardson komentuje sprawę Beaty K. Wymowny komentarz

3 Września 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Monika Richardson to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Ostatnio wypowiedziała się na temat sprawy Beaty K., która dostała zarzuty za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Jak się okazuje, Richardson apelowała, by nie piętnować Beaty. Jak stwierdziła, każdemu może zdarzyć się błąd tragiczny w skutkach.

Monika Richardson od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Ostatnio było o niej głośno przede wszystkim przez rozstanie z mężem - Zbigniewem Zamachowskim. Na szczęście dziennikarka ma już ten etap za sobą, ale z pewnością dobrze wie, co to znaczy być pod ciągłym ostrzałem fotoreporterów.

Monika Richardson: każdemu się zdarzy czasami coś tragicznego w skutkach

Monika Richardson w rozmowie z Pomponikiem odniosła się do sprawy Beaty K., która usłyszała zarzut kierowania autem po alkoholu. Przypomnijmy, że według doniesień mediów, kobieta miała we krwi 2 promile alkoholu. (Więcej tutaj) Co o jej zachowaniu sądzi Richardson?

- Wszyscy popełniamy błędy, każdemu się zdarzy czasami coś tragicznego w skutkach. Nie znam sytuacji Beaty, nie wiem, czy ma problem alkoholowy, więc nie będę się w tej sprawie wypowiadać. Ale jeśli tak, to jest bardzo poważna choroba, którą leczy się latami [...].

Izabela Juszczak

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” została okradziona. Prosi fanów o pomoc

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Monika wyznała także, że jej zdaniem w tej sytuacji nie powinno się piętnować Beaty. Jak tłumaczyła, samo zachowanie zasługuje na ostrą krytykę, ale wobec kobiety należy zachować wyrozumiałość.

- [...] nie należy napiętnować Beaty, która być może ma po prostu trudniejszy moment w życiu i po prostu popełniła błąd.

Co zdaniem Richardson powinna teraz zrobić Beata K.?

Monika Richardson przyznała, że jako osoba od public relations, uważa, że Beata powinna w tej sytuacji przede wszystkim odważnie stanąć przed ludźmi i w żadnym razie nie zachować milczenia.

- Powinna stanąć przed ludźmi, posypać głowę popiołem, przyznać się, powiedzieć, że to był błąd i przyrzec, że nigdy więcej nic się takiego nie stanie [...].

Gwiazda zasugerowała także, że jeśli Beata ma problem alkoholowy, powinna jak najszybciej rozpocząć leczenie. Przypomnijmy, że Beata już przeprosiła internautów za pośrednictwem social mediów.

A Wy, co sądzicie o całej sprawie?

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

dorota szelągowska

Plotki

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Czytaj więcej >
sylwia bomba

Plotki

Jak Sylwia Bomba zachowuje się za kulisami "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
joanna opozda

Plotki

Ojciec Joanny Opozdy miał wypadek. Przyjął ostatnie namaszczenie

Czytaj więcej >
Tomasz Oświeciński

Plotki

Tomasz O. wypowiedział się ws. zarzutów prokuratury

Czytaj więcej >
Tomasz O

Plotki

Tomasz O. dostał poważne zarzuty. Jest podejrzewany o posługiwanie się fałszywą fakturą

Czytaj więcej >

Plotki

Michał Celeda walczy o życie żony. Dziennikarz Radia Zet wystosował ważny apel

Czytaj więcej >