Swiatgwiazd.pl
Monika Richardson

East News / TRICOLORS

Monika Richardson ma nowego partnera. To znany producent filmowy

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Monika Richardson niedawno rozstała się ze swoim mężem Zbigniewem Zamachowskim. Kiedy media obiegła wiadomość o kryzysie w ich relacji, co raz pojawiały się nowe informacje, które stawiały sprawę jasno - to definitywny koniec małżeństwa Zamachowskich. Teraz okazuje się, że pani Monika po trudnych chwilach znalazła wreszcie ukojenie. Znowu jest zakochana.

  • Monika Richardson niedawno rozstała się ze swoim mężem Zbigniewem Zamachowskim.

  • O rozstaniu pary mówiła cała Polska. Kiedy Zamachowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania na Żoliborzu, stało się jasne, że ich relacji już nie da się uratować.

  • Tym razem Polskę obiegła radosna wiadomość. Monika Richardson znowu jest szczęśliwie zakochana. Ma nowego partnera. To znany producent filmowy.

Monika Richardson jest znaną dziennikarką i jak się okazuje, to właśnie dzięki swojej profesji już jakiś czas temu miała szansę poznać swoją kolejną miłość. Konrada Wojterkowskiego, nowego partnera, poznała, gdy przeprowadzała z nim wywiad.

Monika Richardson z nowym partnerem

- To jest @Monika Richardson, która przeprowadzała ze mną wywiad - rozpoczyna swój post Konrad Wojterkowski.

Jak napisał w dalszej części wpisu, kiedy spotkali się jakiś czas po wywiadzie, rozmawiało się im ze sobą tak dobrze, że zaczęli widywać się coraz częściej. Od początku bardzo się polubili.

- Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy - stwierdził Wojterkowski. Jednak, jak zauważył, szkoda marnować czas na życie w samotności.

Beata Tadla

Beata Tadla wzruszyła się do łez podczas wywiadu z Magdą Steczkowską. "Tak to jest między nami mamami"

CZYTAJ DALEJ

Nowy partner Moniki Richardson podkreślił, że informują o swoim związku za pośrednictwem mediów społecznościowych nie bez przyczyny.

Wojterkowski: Prosimy jedynie o szacunek

Znany producent przyznał, że napisał to prywatne oświadczenie nie bez powodu. Oboje z Moniką chcieli, by wiadomość o ich związku wyszła jako pierwsza od nich, a nie od mediów plotkarskich. Jak dodał, nie zamierzają ukrywać się przed światem i oboje są świadomi, jak funkcjonuje świat mediów.

- Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów - zwrócił się do dziennikarzy.

Jednak, jak zaznaczył, zależy im, by wszelkie wiadomości o nich przedstawiać z klasą. Najwidoczniej oboje już sporo przeszli w kwestii walki z brukowcami, bo Wojterkowski nie ukrywał, że nie chciałby spierać się o to, kto ma rację na salach sądowych. Co więcej, zwrócił się do mediów z prośbą, by bohaterami newsów nigdy nie stały się ich dzieci. Zarówno Monika, jak i Wojterkowski od dłuższego czasu są rodzicami.

Na koniec producent zwrócił się do wszystkich, którzy są już w średnim wieku i nie mają nadziei na znalezienie drugiej połówki. Jak podsumował, w wieku niemal 50 lat też można spotkać osobę, która będzie patrzyła na życie podobnie i z którą będzie można ułożyć sobie życie.

Gratulujemy zakochanym i życzymy im dużo szczęścia!

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Dziendobry.tvn.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >