Swiatgwiazd.pl
M Richardson IG

instagram.com/monikarichardson

Monika Richardson wciąż rozpamiętuje rozstanie ze Zbyszkiem. Nie jest jej łatwo

30 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Monika Richardson stara się układać nowe życie po rozstaniu ze starszym od niej o 10 lat Zbigniewem Zamachowskim. Wyznała w wywiadzie, że te rany nieprędko się zagoją. Czy Richardson jest gotowa na nowy związek?

  • Monika Richardson to popularna dziennikarka

  • Przez 10 lat związana była z aktorem, Zbigniewem Zamachowskim

  • Para rozstała się i czeka ich rozwód

Choć wydawałoby się, że tworzą udany związek małżeński, relacja Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson nie wytrzymała próby czasu. Jak teraz wygląda ich życie i co ich czeka?

Monika Richardson i relacja ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika postanowiła postawić wszystko na jedną kartę - karierę! Popularna prezenterka wrzuca na swój profil na Instagramie zdjęcia z balów charytatywnych i innych uroczystości, które ma przyjemność prowadzić. Angażuje się także w pracę z kilkoma fundacjami.

Dziennikarka w ten sposób stara się wypełnić pustkę, którą pozostawił po sobie były (już niedługo) mąż, Zbigniew Zamachowski. Chociaż Richardson związała się już z nowym partnerem, Konradem Wojterkowskim (Więcej tutaj), wydaje się, że wciąż cierpi z powodu braku Zbigniewa.

Tygodnik "Rewia" dotarł do osób ze środowiska gwiazdy i spytał o stan Moniki po rozstaniu. Wieści nie są dobre. Okazuje się, że prezenterka wciąż ma ogromny żal do aktora i nadal czuje się zraniona:

- Ona tak dużo zainwestowała w ten związek, więc gotowa była do końca wszystko wybaczyć i walczyć o tę miłość, o której naprawdę myślała, że będzie ostatnią.

Pola Raksa

Blaski i cienie życia Poli Raksy. Gwiazda pomimo wieku nadal wygląda obłędnie

CZYTAJ DALEJ

Monika Richardson i rozwód

Para aktualnie szykuje się do rozwodu. Później prezenterka planuje zmianę nazwiska i oficjalny podział majątku. By zagłuszyć dręczące myśli i wspomnienia, Monika zrobiła generalny remont w ich wspólnym mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu, pozbywając się rzeczy męża. Zaczęła dużo pracować, a w wolnych chwilach oddaje się wypoczynkowi. Ostatnio spędzała czas z dziećmi w gorącej Hiszpanii.

Richardson przyznaje, że jeszcze nie zamknęła tamtego rozdziału. Trudno jest jej tak szybko przekreślić coś, co budowała przez 10 lat. Mówi, że w związku ze Zbigniewem była po kolei: "złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną".

- Pytacie, czy nie za szybko zamknęłam poprzedni rozdział życia. Otóż ja jeszcze niczego nie zamknęłam. Długo będę się jeszcze leczyć z mojego 10-letniego związku, w którym byłam w kolejności: złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni. Na razie po prostu staram się nie pozwolić na to, żeby w tej żałobie emocji życie przepłynęło mi między palcami - wyznała ona sama.

Monika faktycznie bardzo dużo zainwestowała w ten związek. Przyznała, że wybaczyłaby nawet zdradę. Teraz, kiedy wszystko skończone, dziennikarka nie może sobie pozwolić na to, aby przez rozpamiętywanie byłego męża życie przepłynęło jej przez palce.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Halina Dobrowolska

Życie gwiazd

Halina Dobrowolska grała w "Klanie". Gdy zachorowała, produkcja uśmierciła jej bohaterkę

Czytaj więcej >
Małgorzata Foremniak

Życie gwiazd

Małgorzata Foremniak głęboko weszła w rolę. Najnowszy wpis robi wrażenie

Czytaj więcej >
Przemek Kossakowski

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski opowiedział o przeciwnościach podczas nagrywania "Down the road"

Czytaj więcej >
Matthew Strachan

Życie gwiazd

Matthew Strachan nie żyje

Czytaj więcej >
Figura

Życie gwiazd

Katarzyna Figura dostała rozwód. Ma za sobą 9 lat sądowej batalii

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje Roger Michell. Był reżyserem filmu "Notting Hill"

Czytaj więcej >