Swiatgwiazd.pl
Monika Zamachowska pokazała świąteczny stół

Fot. TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska pokazała świąteczny stół

4 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Od ponad dwóch tygodni krążą plotki o przyczynie rozpadu małżeństwa Zamachowskich. W tym czasie pojawiało się mnóstwo różnych spekulacji. Ostatnio najwięcej mówi się o rzekomej nowej miłości Zamachowskiego. Tymczasem uwagę przy

O kryzysie w małżeństwie Zamachowskich mówiło się już od dawna. Każde nowe doniesienie w mediach skoncentrowane było na rzekomej winie to jednej, to drugiej strony. Niektórzy obwiniali Monikę. Sugerowali, że jej brak wyrozumiałości w stosunku do męża zaowocował w końcu rozstaniem. Inni twierdzili, że to Zbigniew najbardziej przyczynił się do ich rozstania. 

Jak Monika Zamachowska spędza Wielkanoc? 

Chociaż początkowe spekulacje mediów wskazywały, że para rozstała się w bardzo burzliwy sposób, pojawiły się też doniesienia, które nieco ostudziły kontrowersyjne plotki. Jak donosi informator portalowi Pudelek.pl, małżeństwo od dawna mierzyło się z problemami i finalnie rozeszli się w zgodzie. 

- Monika i Zbyszek rozstali się w zgodzie, szczerze porozmawiali o różnicach w swoich charakterach oraz zupełnie innych oczekiwaniach na przyszłość - twierdził informator. 

W Wielką Niedzielę Monika Zamachowska umieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze świątecznego stołu. Na fotografii widać wielkanocne wypieki. 

- Chrystus Zmartwychwstał!!! Mamy szansę. Nowego Początku wszystkim - napisała pod zdjęciem. 

Nowy początek 

Jak widać, pani Monika z nadzieją patrzy w przyszłość. Święta to w końcu czas pojednania, wyciszenia i wielkiej wiary, która powinna zrodzić się w sercu każdego. Chociaż okoliczności, które pojawiły się w życiu Zamachowskiej, mogą nie być sprzyjające, gwiazda najwyraźniej stara się przekazać wszystkim wiele ciepła i radości. 

Również w Wielki Piątek gwiazda podzieliła się przemyśleniami na swoim Instagramie. Wstawiła zdjęcie, które zdradza wiele o jej obecnym stosunku do rzeczywistości. Widać, że wiele czasu poświęca na samorozwój i pozostawia sobie wiele miejsca na wyciąganie wniosków. 

- Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie POCZĄTEK - brzmiał napis na zdjęciu. 

W trakcie świąt Zamachowska wstawiła także zdjęcie, na którym widać jak uprawia jogę. Cóż, święta są idealnym czasem na regenerację. Zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Tego życzymy nie tylko pani Monice, ale również Państwu! 

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Podłe, jak potraktowali Krzysztofa Krawczyka

  • Lech Wałęsa już zaplanował własny pogrzeb. Ujawnił szczegóły pochówku

  • Dramatyczne słowa Magdy Gessler. Zdradziła, jak traktowali ją w dzieciństwie

Źródło: Świat Gwiazd, Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >