Monika Zamachowska pokazała świąteczny stół Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska pokazała świąteczny stół

4 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Od ponad dwóch tygodni krążą plotki o przyczynie rozpadu małżeństwa Zamachowskich. W tym czasie pojawiało się mnóstwo różnych spekulacji. Ostatnio najwięcej mówi się o rzekomej nowej miłości Zamachowskiego. Tymczasem uwagę przykuło zdjęcie, jakie Monika Zamachowska wstawiła na swojego Instagrama.

O kryzysie w małżeństwie Zamachowskich mówiło się już od dawna. Każde nowe doniesienie w mediach skoncentrowane było na rzekomej winie to jednej, to drugiej strony. Niektórzy obwiniali Monikę. Sugerowali, że jej brak wyrozumiałości w stosunku do męża zaowocował w końcu rozstaniem. Inni twierdzili, że to Zbigniew najbardziej przyczynił się do ich rozstania.

Jak Monika Zamachowska spędza Wielkanoc?

Chociaż początkowe spekulacje mediów wskazywały, że para rozstała się w bardzo burzliwy sposób, pojawiły się też doniesienia, które nieco ostudziły kontrowersyjne plotki. Jak donosi informator portalowi Pudelek.pl, małżeństwo od dawna mierzyło się z problemami i finalnie rozeszli się w zgodzie.

- Monika i Zbyszek rozstali się w zgodzie, szczerze porozmawiali o różnicach w swoich charakterach oraz zupełnie innych oczekiwaniach na przyszłość - twierdził informator.

W Wielką Niedzielę Monika Zamachowska umieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze świątecznego stołu. Na fotografii widać wielkanocne wypieki.

Obrazy Świat gwiazd"BrzydUla 2" zniknie z anteny TVN7. Znamy powód tej decyzjiCzytaj dalej

- Chrystus Zmartwychwstał!!!Mamy szansę. Nowego Początku wszystkim - napisała pod zdjęciem.

Nowy początek

Jak widać, pani Monika z nadzieją patrzy w przyszłość. Święta to w końcu czas pojednania, wyciszenia i wielkiej wiary, która powinna zrodzić się w sercu każdego. Chociaż okoliczności, które pojawiły się w życiu Zamachowskiej, mogą nie być sprzyjające, gwiazda najwyraźniej stara się przekazać wszystkim wiele ciepła i radości.

Również w Wielki Piątek gwiazda podzieliła się przemyśleniami na swoim Instagramie. Wstawiła zdjęcie, które zdradza wiele o jej obecnym stosunku do rzeczywistości. Widać, że wiele czasu poświęca na samorozwój i pozostawia sobie wiele miejsca na wyciąganie wniosków.

- Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie POCZĄTEK - brzmiał napis na zdjęciu.

W trakcie świąt Zamachowska wstawiła także zdjęcie, na którym widać jak uprawia jogę. Cóż, święta są idealnym czasem na regenerację. Zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Tego życzymy nie tylko pani Monice, ale również Państwu!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Świat Gwiazd, Instagram

Następny artykuł