Swiatgwiazd.pl
Monika Zamachowska

TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska powiedziała, dlaczego nie mieli dzieci ze Zbyszkiem

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Ciąg dalszy nowinek w sprawie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich, którzy rozstali się niedawno w atmosferze medialnego szumu. Para nie zdecydowała się na wspólne dziecko - najnowsze medialne doniesienia wyjawiają powód takiego stanu rze

  • Monika i Zbigniew Zamachowscy nie doczekali się wspólnego potomstwa

  • Prezenterka wyjawiła, co powstrzymało ją przed ponownym zajściem w ciążę

  • Kwestia dzieci miała być jednym z powodów rozstania małżonków

Związek Zbigniewa i Moniki Zamachowskich należy już do przeszłości. W marcu bieżącego roku pod osłoną nocy aktor wprowadził się z mieszkania na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieszkał z małżonką od ślubu w 2014 roku. Podczas gdy gwiazdor filmu „Polityka” odmawia udzielania komentarza w sprawie zaistniałej sytuacji, Monika Zamachowska regularnie dzieli się z przedstawicielami mediów swoimi przemyśleniami.

Zbigniew i Monika Zamachowscy nie doczekali się własnych dzieci. Prezenterka wyznała powód

Monika Zamachowska otworzyła się już wcześniej w kwestii rozstania z aktorem. Jak przekazała prasie, to Zbigniew Zamachowski podjął decyzję o rozłące. Dodała również, że kolejny potencjalny rozwód jest dla niej bolesną wizją.

Prezenterka wychodziła wcześniej za mąż. Pierwszym wybrankiem Moniki Zamachowskiej był amerykański dziennikarz i podróżnik Will Richardson; po rozpadzie pierwszego zalegalizowanego związku dziennikarka próbowała szczęścia u boku pilota Jamie’go Malcolma. Doczekała się z nim dwójki dzieci, syna Tomasza Davida i córki Zofii.

Dziecko ze Zbigniewem Zamachowskim, trzecim małżonkiem prezenterki, nie byłoby zatem jej macierzyńskim debiutem. Mimo to Monika Zamachowska nie brała nawet scenariusza zakładającego powiększenie rodziny pod uwagę. Ostatnio wyjawiła powód.

Monika Zamachowska w ogóle nie marzyła o zajściu w ciążę ze Zbigniewem Zamachowskim. Zapytana o to, czemu nie zdecydowała się ponownie zostać matką w trzecim małżeństwie, odparła, że ochroniło ją przed tym przeczucie.

- Intuicja, instynkt podpowiadały mi, że to nie jest dobry pomysł - tłumaczyła Monika Zamachowska.

Jednocześnie ponowne zostanie matką widnieje w sferze marzeń Moniki Zamachowskiej, do czego przyznała się w jednym z udzielonych wywiadów. Prezenterka ma jednak świadomość tego, że kobiece ciało z biegiem lat ulega rożnorodnym przemianom, co odbija się również na płodności. Przyszła ex-małżonka aktora dodaje, że nie wyklucza wkroczenia w stosownym czasie w nowy związek.

Dzieci kością niezgody

Niektóre źródła podają, że jednym z powodów rozstania Zbigniewa Zamachowskiego z prezenterką była kwestia dzieci Moniki Zamachowskiej z poprzedniego małżeństwa. Jak się okazuje, Tomasz i Zofia mieszkali z matką i jej nowym partnerem w jednym mieszkaniu. Ich ciągła obecność rzekomo miała nie podobać się gwiazdorowi.

Monika Zamachowska przekazywała, że Zbigniew Zamachowski pragnął, by Tomasz i Zofia wyprowadzili się z mieszkania na Żoliborzu. Tymczasem prezenterka, związana z pociechami matczynym uczuciem, nie wyobrażała sobie rozłąki z dziećmi.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: Jastrząb Post, o2.pl, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia NiewczasAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >