Muniek Staszczyk Żródło: eastnews & JAN BIELECKI

Muniek Staszczyk prosi fanów o modlitwę. Chodzi o jego ojca

1 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Muniek Staszczyk apeluje do rodaków. Muzyk prosi przede wszystkim o modlitwę i duchowe wsparcie dla swojego ojca. Niedawno 86-latek zmierzył się z poważną chorobą; obecnie trwa czas jego rekonwalescencji.

  • Muniek Staszczyk prosi o modlitwę za jednego z rodziców
  • Ojciec muzyka jest w trakcie rekonwalescencji po chorobie COVID-19
  • Fani natychmiast pospieszyli ze słowami wsparcia
  • Dla piosenkarza ojciec jest osobą, która skutecznie zaraziła go wieloma zainteresowaniami

Muniek Staszczyk nie należy do grona tych gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie dzielą się życiem prywatnym w mediach. W obliczu tej sytuacji piosenkarz zrobił jednak pewien wyjątek. W mediach społecznościowych zwrócił się z gorącą prośbą do fanów - niepewnym pozostaje zdrowie jego ojca.

Muniek Staszczyk prosi o modlitwę za ojca

Dla Muńka Staszczyka standardem jest to, że w swoich social mediach zamieszcza przede wszystkim informacje dotyczące planowanych działań na tle zawodowym. Na Facebookowym profilu wokalisty znajdziemy informacje o zbliżających się muzycznych wydarzeniach i wspomnienia uwzględniające przebieg jego zawodowej kariery.

W sobotę 27 lutego Muniek Staszczyk nieco odskoczył od tej reguły, poruszając temat zdrowia własnego ojca. Okazuje się, że organizm 86-latka zainfekował nowy wirus SARS-CoV-2. Z racji wieku mężczyzna należy do grupy podwyższonego ryzyka związanego z wystąpieniem powikłań.

Jak informuje Muniek Staszczyk, w przypadku jego ojca chorobę udało się opanować. Nie oznacza to jednak całkowitego powrotu do zdrowia; 86-latek jest w trakcie rekonwalescencji.

Nie żyje wybitny dziennikarz, Lech Tylutki. Zmarł nagle podczas pobytu w górachNie żyje wybitny dziennikarz, Lech Tylutki. Zmarł nagle podczas pobytu w górachCzytaj dalej

- Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T. Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję - czytamy na Facebooku.

Prośba natychmiast uruchomiła grono entuzjastów muzyka. Pod opublikowanym w sieci wpisem fani tłumnie składali życzenia powrotu do zdrowia dla 86-latka. Przesyłano także pozdrowienia i moc dobrej energii.

- (...) Całym sercem jestem w tym cierpieniu z walczącymi z Covidem. Wytrzymamy! Zdrowia dla Pana Tomasza, Ojca wspaniałego Muńka - naszego dobra narodowego - napisała jedna z internautek.

Muniek Staszczyk o rodzicach. „Tata jest pozytywnym maniakiem”

Kariera Muńka Staszczyka zaczęła rozkręcać się we wczesnych latach 80 ubiegłego wieku. W tym czasie muzyk udzielił wielu wywiadów - w jednym z nich zgodził się wspomnieć o rodzicach. Opowiedział wówczas o tym, co zawdzięcza swojemu ojcu.

W świadomości Muńka Staszczyka jego tata figuruje jako „pozytywny maniak”, który potrafił zarazić syna wieloma zainteresowaniami. Sam 86-latek pasjonował się między innymi historią; ma w domu także pokaźną kolekcję krawatów.

- Mój tata jest pozytywnym maniakiem, to on dał mi wiele pasji w życiu. Sam ma liczne zainteresowania. Kiedyś to była historia II wojny światowej, później zaczął zbierać krawaty, których ma ogromną kolekcję. (...) dał mi to pierwsze zainteresowanie światem - relacjonuje piosenkarz.

Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T.Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję ???????? Muniek

Opublikowany przez T.Love/Muniek Sobota, 27 lutego 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Fakt, Dzień Dobry TVN, Polskie Radio

Następny artykuł