Swiatgwiazd.pl

Piotr Molecki/East News

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od pewnego czasu niezmiennie budzą ogromne zainteresowanie. Wszystko przez nagłe rozstanie, które jak się okazało, ukrywali przed opinią publiczną przez kilka miesięcy. Chociaż ostatecznie oboje zdecydowali się na wydanie oświadczenia w tej sprawie, jak dotąd wytrwale milczą na temat powodu rozstania. Wygląda na to, że jednak i ten wątek długo nie pozostał tajemnicą.

  • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się w październiku 2020 roku

  • Para podróżników potwierdziła rozstanie

  • Osoba z bliskiego otoczenia ujawnia powody rozstania

Temat Martyny i Przemka zapewne wszystkim jest już doskonale znany. Od kilku dobrych dni jest to stale przewijający się wątek w kolorowej prasie, a fani tej dwójki niecierpliwie czekają na ujawnienie kolejnych faktów.

Miała być miłość jak z bajki

Przypomnijmy tylko, że Martyna i Przemek pobrali się w październiku 2020 roku, co do samego końca utrzymywali w tajemnicy. Każde z nich nosiło już spory bagaż doświadczeń miłosnych, dlatego szansa na szczęśliwe zakończenie dla obojga wydawała się darem od losu.

Ponieważ przyzwyczaili fanów do oszczędnego dzielenia się życiem prywatnym na forum publicznym, nikogo nie zdziwił fakt, że zaraz po ślubie raczej nie byli widywani razem i niechętnie komentowali związek. Nikt nawet nie podejrzewał, że tym razem cisza i chęć zachowania prywatności kryje za sobą... rozstanie.

Jak ostatnio potwierdziła sama Wojciechowska, ukochany wprowadził się od niej zaledwie trzy miesiące po ślubie! Nie ukrywa, że mimo upływu czasu wciąż jest to zarówno dla niej, jak i jej córki, bardzo bolesne.

- Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi - napisała w oświadczeniu na Instagramie. (Więcej tutaj )

Krótko po Martynie oświadczenie wydał również Przemek, a od tamtej pory oboje starają się milczeć w temacie, choć prowadzącej "Kobiety na krańcu świata" zdarzyło się jeszcze nawiązać do tematu. Wyraźnie omijają wątek dotyczący powodu rozstania. W rozmowie z "Na Żywo" osoba z ich bliskiego otoczenia powiedziała nieco więcej.

Powód rozstania wyszedł na jaw

Fani wciąż spekulują w kwestii powodów rozstania, które Martyna i Przemek niewątpliwie starają się ukryć. Od samego początku uznawali ich za doskonale dobraną parę i wróżyli im świetlaną przyszłość pełną miłości.

Tymczasem osoba z ich bliskiego otoczenia w rozmowie z "Na Żywo" potwierdziła, że to Przemek był inicjatorem rozstania, a wszystko przez fakt, że ponoć nie potrafił odnaleźć się w nowej sytuacji.

- Przemek uznał, że jednak nie potrafi odnaleźć się w takim życiu - podał informator "Na Żywo".

Sam tygodni podkreślił, że Kossakowski miał tak intensywnie angażować się w pracę i pomoc innym, że niemal nie bywał w domu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Popek zaatakowana przez psa we własnym ogrodzie. Niezręczną sytuację zarejestrowała kamera
Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Pieńkowska weźmie ślub? Media obiegła informacja na ten temat
Czytaj więcej >
Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]