Swiatgwiazd.pl
M Wojciechowska

Piotr Molecki / East News

Martyna Wojciechowska wydała pilne oświadczenie. Potwierdziła rozstanie z Przemkiem Kossakowskim

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Zaledwie kilka godzin temu media zaczęły obiegać informację o rzekomym rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, ale nikt nie wierzył plotkom, bo para wydaje się idealnie dobrana. Jednak Martyna potwierdziła smutną nowinę na swoim Instagramie.

  • Martyna Wojciechowska to znana podróżniczka

  • Od października 2020 jest żoną Przemka Kossakowskiego

  • Martyna poinformowała o zakończeniu małżeństwa

Okazuje się, że to, co widzimy na ekranach swoich telewizorów czy smartfonów, znacznie odbiega od rzeczywistości. Mogłoby się wydawać, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to idealnie dobrana para. Tymczasem czar prysł i Martyna postanowiła podzielić się z fanami swoim głosem w sprawie jej zakończonego małżeństwa.

Martyna Wojciechowska — kariera i życie prywatne

Życie zawodowe Martyny Wojciechowskiej obfituje w niemalże same sukcesy. Kobieta ma na koncie kilka książek, zdobycie Korony Ziemi, a także liczne działalności charytatywne. Wszyscy również znają jej popularny program Kobieta na krańcu świata, który doczekał się wielu sezonów.

Prywatnie, jak się okazuje, Martyna Wojciechowska nie miała szczęścia w miłości. Była zaręczona pięciokrotnie, a dwa razy zdarzyło jej się odwołać ślub w ostatnim momencie! Podróżniczka była żoną zmarłego w 2016 roku na raka płetwonurka, Jerzego Błaszczyka. Z tej miłości urodziła się ich córka, Maria, która dziś ma 13 lat.

Wszystko wskazywało na to, że sercowe turbulencje Martyny ustaną, gdy poznała Przemka Kossakowskiego. Wydawali się niezwykle dobrze dopasowani. Niestety para nie przetrwała próby czasu.

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba wybrała się na wakacje. Kto jej towarzyszy?

CZYTAJ DALEJ

Martyna Wojciechowska — rozstanie

Bez wątpienia fanów popularnej pary podróżników zaskoczyły plotki, które krążyły po internecie w ostatnich dniach, o rzekomym rozpadzie małżeństwa Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Ze względu na to, że para zawsze dobrze się dogadywała, nikt nie chciał w nie wierzyć. Zrozpaczona Martyna postanowiła wyjaśnić tę sprawę.

Instagramowe konto Martyny Wojciechowskiej śledzi niemała liczba obserwatorów, bo aż 2 miliony! Właśnie za pośrednictwem postu na tym portalu społecznościowym postanowiła wyjaśnić sprawę nieprzyjemnych plotek.

Dodała zdjęcie, na którym pozuje w sportowej bluzie. Rozmarzona patrzy w dal, pozwalając jej bujnym blond włosom tańczyć na wietrze. Sielankowy obrazek otulają promienie zachodzącego słońca. Jednak wydaje się, że to, co najistotniejsze celebrytka dodała w opisie:

- Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie.

Następnie Martyna przechodzi do meritum i prosto z mostu mówi, że "po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu" jej małżeństwo z dnia na dzień się rozpadło. Mimo tego, że Martyna traktowała ten ślub z najwyższą powagą, wydaje się, że nie można tego powiedzieć o Przemku.

Dodała również, że mimo tego, iż minęło kilka miesięcy, nie potrafi sobie poradzić ze smutkiem, w którym została pogrążona razem z córką. To bez wątpienia trudny czas dla nich, dlatego zaapelowała do wszystkich o życzliwą ciszę i uszanowanie ich spokoju.

- Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - dodaje podróżniczka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Barbara Kurdej-Szatan przed studiem "Dzień Dobry TVN", fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan zalała się łzami podczas Pol'and'Rock Festival. Wszystko przez jedno pytanie

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska

Życie Gwiazd

Znamy plany Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda rozważa zmianę zawodu

Czytaj więcej >
Anne Hache

Życie Gwiazd

Anne Heche trafiła do szpitala po wypadku samochodowym. Aktorka jest w stanie krytycznym

Czytaj więcej >
Krzysztof Ibisz

Życie Gwiazd

Krzysztof Ibisz pokazał, co się dzieje w jego domu przed przybyciem dzidziusia

Czytaj więcej >
Julia Oleś i Kamil Durczok

Życie Gwiazd

Była partnerka Kamila Durczoka, 32-letnia Julia Oleś, wystąpi w Hell's Kitchen

Czytaj więcej >
Julia Kamińska

Życie Gwiazd

Julia Kamińska dodała odważne zdjęcie w kusym kostiumie. Sypią się pochwały

Czytaj więcej >