Andrzej Duda Żródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Na zdjęciu Andrzeja Dudy internauci dopatrzyli się odniesienia do LGBT, wywołało to poruszenie

23 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Andrzej Duda przekazał internautom ważną wiadomość dotyczącą profilaktyki zdrowia. To nie obwieszczenie prezydenta skradło jednak uwagę internautów. Użytkownicy social mediów dopatrzyli się na dołączonym do notki zdjęciu odniesienia do społeczności LGBT. Nawiązanie miało znaleźć się na elemencie ubioru głowy państwa.

  • Andrzej Duda zapisał się na szczepienie przeciw COVID-19
  • Do informacji prezydent dołączył własne zdjęcie w młodzieżowym podkoszulku
  • Kolory użyte w nadruku zwróciły uwagę internautów
  • Niektórzy doszukują się w ubiorze głowy państwa odniesień do społeczności LGBT

Andrzej Duda sprawuje urząd prezydenta od 2015 roku. Przez ten czas polityk wielokrotnie wzbudzał ogromne zainteresowanie ze strony mediów i rodaków, co udało mu się na przykład poprzez opublikowanie słynnego wersu „Ostry cień mgły”. Najnowszy wpis prezydenta w mediach społecznościowych wzbudził równie duże poruszenie wśród użytkowników sieci - powód był jednak zupełnie inny.

Andrzej Duda w kolejce na szczepienie

W piątek 23 kwietnia prezydent Andrzej Duda przekazał rodakom ważną wiadomość. Polityk czekał na właściwy moment i dziś wreszcie mógł podjąć ważny krok w kwestii profilaktyki zdrowia.

Andrzej Duda powiadomił użytkowników Twittera, że właśnie zapisał się na szczepienie przeciw COVID-19. Prezydent urodził się w 1972 roku; ma obecnie 48 lat co oznacza, że mógł dziś legalnie dołączyć do kolejki pacjentów oczekujących na przyjęcie preparatu.

- Dzisiaj dzień naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw COVID19. A Ty?!? - dopytywał rodaków Andrzej Duda.

Ewa Drzyzga dodała smutny wpis. Porusza w nim temat problemów psychicznych dzieciEwa Drzyzga dodała smutny wpis. Porusza w nim temat problemów psychicznych dzieciCzytaj dalej

Przypomnijmy, że Andrzej Duda przeszedł zakażenie nowym wirusem SARS-CoV-2, o czy media informowały w październiku 2020 roku. Czas choroby prezydent spędził w samoizolacji.

Jeden szczegół skradł uwagę internautów. Niektórzy dopatrują się w nim odniesienia do LGBT

Do informacji o zapisie na szczepienie przeciw COVID-19 prezydent dołączył swoje zdjęcie. Andrzej Duda wykonał je własnoręcznie, szeroko uśmiechając się do obiektywu. W tym przypadku medialne poruszenie wywołała nie sama informacja o decyzji głowy państwa, a strój, w jakim sfotografował się prezydent.

Andrzej Duda zaprezentował się rodakom w iście młodzieżowej stylizacji. Na zdjęciu wyraźnie widać ciemny podkoszulek z nadrukiem. Tuż obok widniejącego na koszulce napisu „vintage” i roku 1972 widnieje ikona nieco zapomnianej już magnetofonowej kasety.

To kolor tworzących nadruk elementów zwrócił uwagę internautów. Zdaniem niektórych barwy użyte w grafice przypominają tęczę, będącą symbolem społeczności LGBT. Nie umknęło to między innymi influencerom Make Life Harder.

- Nie mamy się do czego przy….ć: raz, że Andrzej Duda po swoich kampanijnych wynurzeniach o szczepionkach jednak pójdzie się zaszczepić. A dwa - że zrobił to, promując LGBT. Odnotowujemy jedynie na poczet przyszłych, ewentualnych memów - napisali w mediach społecznościowych.

Wpis

Źródło: Instagram.com@make_life_harder

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”
  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami
  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Jastrząb Post, Twitter, Gazeta Prawna

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł