Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Na zdjęciu Andrzeja Dudy internauci dopatrzyli się odniesienia do LGBT, wywołało to poruszenie
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 23.04.2021 02:00

Na zdjęciu Andrzeja Dudy internauci dopatrzyli się odniesienia do LGBT, wywołało to poruszenie

Andrzej Duda
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
  • Andrzej Duda zapisał się na szczepienie przeciw COVID-19

  • Do informacji prezydent dołączył własne zdjęcie w młodzieżowym podkoszulku

  • Kolory użyte w nadruku zwróciły uwagę internautów

  • Niektórzy doszukują się w ubiorze głowy państwa odniesień do społeczności LGBT

Andrzej Duda sprawuje urząd prezydenta od 2015 roku. Przez ten czas polityk wielokrotnie wzbudzał ogromne zainteresowanie ze strony mediów i rodaków, co udało mu się na przykład poprzez opublikowanie słynnego wersu „Ostry cień mgły”. Najnowszy wpis prezydenta w mediach społecznościowych wzbudził równie duże poruszenie wśród użytkowników sieci - powód był jednak zupełnie inny.

Andrzej Duda w kolejce na szczepienie

W piątek 23 kwietnia prezydent Andrzej Duda przekazał rodakom ważną wiadomość. Polityk czekał na właściwy moment i dziś wreszcie mógł podjąć ważny krok w kwestii profilaktyki zdrowia.

Andrzej Duda powiadomił użytkowników Twittera, że właśnie zapisał się na szczepienie przeciw COVID-19. Prezydent urodził się w 1972 roku; ma obecnie 48 lat co oznacza, że mógł dziś legalnie dołączyć do kolejki pacjentów oczekujących na przyjęcie preparatu.

- Dzisiaj dzień naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw COVID19. A Ty?!? - dopytywał rodaków Andrzej Duda.

Przypomnijmy, że Andrzej Duda przeszedł zakażenie nowym wirusem SARS-CoV-2, o czy media informowały w październiku 2020 roku. Czas choroby prezydent spędził w samoizolacji.

Jeden szczegół skradł uwagę internautów. Niektórzy dopatrują się w nim odniesienia do LGBT

Do informacji o zapisie na szczepienie przeciw COVID-19 prezydent dołączył swoje zdjęcie. Andrzej Duda wykonał je własnoręcznie, szeroko uśmiechając się do obiektywu. W tym przypadku medialne poruszenie wywołała nie sama informacja o decyzji głowy państwa, a strój, w jakim sfotografował się prezydent.

Andrzej Duda zaprezentował się rodakom w iście młodzieżowej stylizacji. Na zdjęciu wyraźnie widać ciemny podkoszulek z nadrukiem. Tuż obok widniejącego na koszulce napisu „vintage” i roku 1972 widnieje ikona nieco zapomnianej już magnetofonowej kasety.

To kolor tworzących nadruk elementów zwrócił uwagę internautów. Zdaniem niektórych barwy użyte w grafice przypominają tęczę, będącą symbolem społeczności LGBT. Nie umknęło to między innymi influencerom Make Life Harder.

- Nie mamy się do czego przy….ć: raz, że Andrzej Duda po swoich kampanijnych wynurzeniach o szczepionkach jednak pójdzie się zaszczepić. A dwa - że zrobił to, promując LGBT. Odnotowujemy jedynie na poczet przyszłych, ewentualnych memów - napisali w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram.com@make_life_harder

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Jastrząb Post, Twitter, Gazeta Prawna

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Andrzej Duda