Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nagłe wieści dla widzów Polsatu. "Przyjaciółki" znikną z anteny?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.03.2022 16:40

Nagłe wieści dla widzów Polsatu. "Przyjaciółki" znikną z anteny?

Przyjaciółki
fot. Przyjaciółki / Facebook

W mediach pojawiają się przykre doniesienia, informujące, że stacja Polsat podjęła smutną decyzję dotyczącą serialu "Przyjaciółki". Czy dwudziesta seria, jaka ma pojawić się jesienią, będzie ostatnią?

3 marca rozpoczęła się 19. seria "Przyjaciółek", nowe odcinki można oglądać w każdy czwartek na Polsacie o godzinie 21:05. Kolejny, dwudziesty sezon, zaplanowany był, jak zwykle, na jesień. Co z przyszłością tej produkcji?

Polsat rezygnuje z serialu "Przyjaciółki"? Nieoficjalne doniesienia

Produkcja, opowiadająca o losach Ingi, Zuzy, Anki i Partycji jest emitowana od 2012 roku. Każdy sezon przyciągał przed telewizory ponad milionową widownię. Gwiazdorska obsada i problemy, z jakimi zmagały się bohaterki serialu, zaskarbiły serialowi wielkie grono fanów. Niestety, nieoficjalne informacje dotyczące "Przyjaciółek", są bardzo smutne.

Gazeta "Super Express" dotarła do osoby związanej z produkcją serialu, która twierdzi, że 20. sezon "Przyjaciółek", jaki zostanie wyemitowany jesienią, może być ostatnim.

– Kręciliśmy serial od 2012 roku. W tym roku mija 10 lat. Na jesień ukaże się 20 sezon. To będzie piękne podsumowanie i zakończenie historii bohaterek – ujawnia informator "Super Expressu".

"Przyjaciółki" - 19. sezon obfituje w mocne wydarzenia

Dla widzów zakończenie fabuły i pożegnanie z losami ich ukochanych bohaterek może być sporym ciosem. Tym bardziej że 18. sezon zakończył się z wielkim przytupem, a 19. seria kontynuuje bardzo emocjonujące wątki.

Pod koniec 18. serii okazało się, że zarówno Ingę (Małgorzata Socha), jak i Hanię (Alicja Wieniawa-Narkewicz), czeka wiele zmian związanych z rodziną – na czele z niespodziewaną ciążą. Zuza (Anita Sokołowska) także walczyła z własnymi demonami i wątpliwościami, a propozycja Błażeja (Mateusz Damięcki) oznaczała wielką rewolucję w ich życiu.

19. sezon to przede wszystkim kolejne próby, przez które wszystkie przyjaciółki próbują przebrnąć – z różnym szczęściem. Do obsady dołączyli nowi aktorzy, których postacie nieźle namieszają w życiu koleżanek z Warszawy. Patrycja (Joanna Liszowska) zmaga się z byłymi partnerami, w życiu Ingi wciąż obecny jest Konrad (Paweł Ławrynowicz). To, jak twórcy planują zakończyć historię dziewczyn, wciąż pozostaje jednak wielką tajemnicą.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Przerażająca relacja syna Beaty Tadli z Ukrainy, cudem uszedł z życiem. "Uciekliśmy do rowu"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Źródło: Super Express, Jastrząb Post

Tagi: Polsat