Nagranie, wypadek prezenterki Żródło: instagram.com/myleeneklass

Chwile grozy w "Dancing on Ice". Kamera zarejestrowała upadek prezenterki

23 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Niepokojące nagranie trafiło do sieci. Znana prezenterka, Myleene Klass, w trakcie nagrań do programu "Dancing on Ice" nagle upadła, uderzając głową o lód. Film szybko znalazł się w sieci.

Krótkie nagranie, którym Myleene podzieliła się na swoim Instagramie, zmroziła krew w żyłach internautów. Widać na nim moment upadku gwiazdy.

Groźny wypadek na planie programu, nagranie w sieci

Myleene Klass, brytyjska piosenkarka, prezenterka telewizyjna, pianistka i modelka, opublikowała na swoim Instagramie urywek z planu programu Dancing on Ice, który za granicą cieszy się sporym uznaniem w oczach odbiorców. Klass bierze udział w nowej edycji brytyjskiego show.

Współtowarzyszy jej profesjonalny łyżwiarz, Łukasz Różycki, pod którego okiem od podstaw uczy się jazdy na lodzie i wymagających choreografii. Niestety, podczas jednej z ostatnich prób Myleene na własnej skórze przekonała się, że nawet nauka u boku zawodowego łyżwiarza może okazać się niebezpieczna.

Gdy przyszedł czas na szybkie piruety, Klass omdlała, po czym upadła na lód, uderzając o niego głową. Moment groźnego wypadku nagrał jeden z widzów.

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z planu Cezary Pazura pokazał zdjęcie z planu "13 posterunku". Po ponad 20 latach znów zapozował z komisarzem Kotem. "Wtedy i dziś"Czytaj dalej

Na szczęście dzięki szybkiej reakcji partnera, który natychmiast ją chwycił i podniósł do góry, prezenterka nie odniosła poważnych obrażeń i już po chwili później doszła do siebie. Trudno jednak zaprzeczyć, że wszyscy przeżyli chwile grozy.

W najnowszym wywiadzie dla The Sun gwiazda odniosła się do wypadku, przyznając, że nie spodziewała się, by mogło dojść do czegoś podobnego.

Jest wiele rzeczy, których się ciągle uczę, ale nie zdawałam sobie sprawy, że kiedy robisz obroty, to dostajesz zawrotów głowy. Robiliśmy próby w zeszłym tygodniu i nie miałam świadomości, że to zaciemnienie. To bardzo dziwne uczucie - podsumowała Brytyjka.

Myleene niemal od razu wróciła do regularnych treningów, co chętnie relacjonuje na swoim Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł