Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nakryli partnera Roxie z misterem. Nagranie wykręca szalone odsłony
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.06.2024 21:01

Nakryli partnera Roxie z misterem. Nagranie wykręca szalone odsłony

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, przedstawiające partnera Roxie Węgiel w niedwuznacznej sytuacji w łóżku z innym mężczyzną. Kto ich przyłapał? Szczegóły. 

Roxie Węgiel i Kevin Mglej: historia związku

Roksana Węgiel to gwiazda młodego pokolenia. Zasłynęła w mediach kilka lat temu gdy wygrała pierwszą edycję programu “The Voice Kids”. A niedługo później zwyciężyła Eurowizję Junior. Emocje w mediach wzbudza jej związek z Kevinem Mglejem. Para poznała się w pracy, szybko między nimi zaiskrzyło i zostali parą. Wokół relacji było sporo kontrowersji, ze względu na ośmioletnią różnicę wieku oraz fakt, że mężczyzna ma syna z poprzedniego związku.

Para jednak nie przejmowała się nieprzychylnymi komentarzami. Mglej oświadczył się Roxie i został przyjęty. Para zamieszkała ze sobą, a jakiś czas temu w przestrzeni medialnej pojawiły się doniesienia, że zakochani są już po ślubie cywilnym, co główni zainteresowani ostatecznie potwierdzili.

Nowa fryzura i ultra krótka mini. Tak Roksana Węgiel błyszczała na ściance Roxie opublikowała zdjęcie ze ślubu. Patrzymy na suknię panny młodej

Partner Roxie Węgiel przyłapany w łóżku z mężczyzną

W środę 19 czerwca w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, a w nim partner Roxie Węgiel z “Tańca z gwiazdami” Michał Kassin został przyłapany w łóżku ze swoim partnerem, Jakubem Pursą przez “Ciotkę”, czyli Mateusza Glena. Materiał powstał z okazji Miesiąca Dumy.

Kochani! Ciocia radzi!  Jak już macie komuś zaglądać w łóżko... to tylko żeby życzyć miłych snów! Happy Pride Month! - napisał Glen pod filmikiem. 

Kassin i Pursa przystali na współpracę z twórcą w mediach społecznościowych, by nagrać wspólnie materiał, który ma na celu ważny przekaz i odnosi się do społeczności, której są częścią. 

Michał Kassin zrobił coming-out

W krótkim czasie po finale “Tańca z gwiazdami”, gdzie Roxie Węgiel i Michał Kassin zajęli drugie miejsce, przegrywając z Anitą Sokołowską i Jackiem Jeschke, tancerz zdecydował się przedstawić w mediach społecznościowych swojego partnera Jakuba Pursę. Mężczyzna jest choreografem  i również tancerzem. 

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze - napisał Michał Kassin w mediach społecznościowych. 

Od tamtego momentu panowie nie kryją się już ze swoim uczuciem i chętnie pozują razem na ścinakach. 

Michał Kassin i Jakub Pursa, fot. Instagram
Michał Kassin i Jakub Pursa, fot. Instagram
Roksana Węgiel, Michał Kassin fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Michał Kassin fot. KAPiF