Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Dowbor o programie "Nasz nowy dom"

East News/TRICOLORS

"Nasz Nowy Dom": Ile trwa remont i czy rodziny muszą płacić za udział? Katarzyna Dowbor zdradziła nam całą prawdę i zdementowała plotki

8 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Nasz Nowy Dom to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polsat. Program odmienił życie wielu rodzin z całej Polski. Okazuje się, że na temat programu powstało wiele plotek, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Zapytaliśmy,

Program Nasz Nowy Dom emitowany jest na antenie telewizji Polsat już od 2013 roku. Wciąż zyskuje coraz większą oglądalność. Jakie zdanie na temat programu mają byli uczestnicy? Dementujemy plotki. 

Nasz Nowy Dom - ile trwa remont? 

W sieci pojawiały się artykuły, w których domniemani uczestnicy programu zdradzali, że tak naprawdę remont ich domu nie trwał 5 dni - czyli tyle, ile podaje się w programie - ale nieco więcej. Pod wpisami pojawiało się mnóstwo komentarzy oburzonych internautów. 

Zapytaliśmy prowadzącą programu, Katarzynę Dowbor, co sądzi o krążących plotkach. Pani Kasia zapewniła nas, że wspomniane pogłoski nie mają nic wspólnego z prawdą. Sama także wielokrotnie natknęła się na podobne artykuły w internecie. Jak twierdzi, nigdy nie można było ustalić tożsamości rzekomych uczestników, którzy byli autorami fake newsów. 

- To internetowe plotki. Remont trwa 5 dni, co mogą potwierdzić tysiące osób, które w ciągu niemal ośmiu lat miały okazję obserwować naszą pracę, gdy remontowaliśmy domy w ponad dwustu miejscowościach. Założenia programu i jego budżet są takie, że remontujemy w 5 dni. To czas pracy około dwudziestoosobowej ekipy budowlanej i kilkusetosobowej ekipy telewizyjnej. Nie wolno nam go przekroczyć - skomentowała prowadząca.

Jak przyznała, jedna ekipa budowlana to ok. 15 osób. 

Plotki na temat programu

Jak dowiedział się Świat Gwiazd w rozmowie z Katarzyną Dowbor, to niestety nie koniec nieprawdziwych informacji, jakie krążą na temat programu Nasz Nowy Dom. 

Okazuje się, że plotek o sposobie i warunkach realizacji jest znacznie więcej. Co ciekawe, dotyczą one tego, jakoby bohaterowie programu mieliby być źle traktowani przez produkcję. 

Ktoś wymyślił, że rodzina musi płacić za pobyt w hotelu, że musi płacić podatek, płacić za wyposażenie lodówki, które im zapewniamy. To są bzdury. Rodzina nie płaci za nic. Nie płaci za żadną rzecz, którą dostaje. Nie płaci za pobyt w hotelu ani za żadne zakupy, które wkładamy do lodówki - powiedziała nam Katarzyna Dowbor. 

Cóż, wygląda na to, że liczba fake newsów, jakie krążą w sieci, jest naprawdę ogromna. Mamy nadzieję, że tym razem rozwiejemy wasze wątpliwości co do wiarygodności programu Nasz Nowy Dom. Hit Polsatu z pewnością pomógł już wielu rodzinom w Polsce i odmienił ich życie na lepsze. My jesteśmy przekonani, że zarówno produkcji, jak i ekipie programu nie powinno się mieć nic do zarzucenia. A wręcz przeciwnie!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Podobne artykuły

Janusz Korwin Mikke poleca Lewandowskiemu dietę fastfoodową na lepszą formę podczas Euro 2020.

Wywiady

Korwin Mikke: “Na diecie fastfoodowej Lewandowski strzelałby więcej goli” (TYLKO U NAS)

Czytaj więcej >
Karolina Brzuszczyńska

Wywiady

Way Of Blonde: „Mam po prostu nadzieję, że ludzie się przyzwyczają do tego, że społeczność LGBT to ludzie, którzy są wokół nas”

Czytaj więcej >
Detektyw, osobowość telewizyjna.

Wywiady

Tylko u nas: Apel Krzysztofa Rutkowskiego do premiera ws. wycieku maili Dworczyka

Czytaj więcej >
Dawid_Nickel

Wywiady

Tylko u nas: Dawid Nickel opowiedział o kulisach filmu "Ostatni Komers"

Czytaj więcej >
Menadżerka Patrycji Markowskiej zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Wywiady

Patrycja Markowska zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Czytaj więcej >
Stanisław Pąk - wywiad

Wywiady

Tylko u nas: zebrano pieniądze na leczenie Stanisława Pąka. Inspirujący wywiad z aktorem

Czytaj więcej >