Natalia Kukulska wspomniała Krzysztofa Krawczyka Żródło: TRICOLORS/East News

Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie stare zdjęcie z Krzysztofem Krawczykiem

6 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Krzysztofa Krawczyka wspominają najważniejsze osoby polskiej sceny artystycznej. Wśród nich znalazła się także Natalia Kukulska, która opublikowała na Instagramie archiwalną fotografię z artystą, kiedy była jeszcze dzieckiem. Znajduje się na niej również m.in. mama piosenkarki, Anna Jantar.

  • Natalia Kukulska opublikowała archiwalne zdjęcie z Krzysztofem Krawczykiem
  • Piosenkarka pożegnała zmarłego artystę
  • Wróciła chwilami do wspomnień z dzieciństwa

Wspominanie Krzysztofa Krawczyka będzie się ciągnąć przez wiele lat, a jego muzyka pozostanie nieśmiertelna. Wiedzą o tym wszyscy, także Natalia Kukulska, która we wzruszających słowach pożegnała piosenkarza na swoim Instagramie.

Natalia Kukulska pożegnała Krzysztofa Krawczyka

Kariera Krzysztofa Krawczyka była bogata nie tylko w muzykę, ale także w znajomości, których zawarł tysiące. Popularny piosenkarz miał przyjemność spotkać na swojej drodze zawodowej także Annę Jantar i jej wówczas malutką córeczkę Natalię Kukulską.

Dziś córka legendarnej piosenkarki ma już 45 lat i przyszło jej pożegnać starego znajomego swojej mamy, który wczoraj zamknął oczy na wieki. Artystka zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym widnieje ona, jako dziecko, jej rodzice, oraz właśnie Krzysztof Krawczyk.

Fotografia pochodzi z 1979 roku, kiedy wszyscy znajdowali się na wspólnych wakacjach w Zaiksie w Ustce. Kukulska w bardzo wzruszających słowach wspomniała postać zmarłego w drugi dzień świąt Wielkanocnych 74-latka:

Krzysztof Krawczyk w ostatnim wpisie: Krzysztof Krawczyk w ostatnim wpisie: "Piękne wspomnienia! I jak tu zasnąć?"Czytaj dalej

- Wrażliwy, ciepły, uduchowiony... dowcipny, znakomity wokalista. Niezaprzeczalnie postać polskiej piosenki, która na stałe ma miejsce na piedestale - napisała o Krzysztofie Krawczyku piosenkarka.

Natalia Kukulska o Krzysztofie Krawczyku

Natalia Kukulska zamieściła także kilka słów dotyczących utworów słynnego wokalisty, oraz kompozycji swojego taty. Co więcej, stwierdziła, że każde spotkanie z piosenkarzem było dla niej bardzo wzruszające.

Mimo tego, że ich kontakty w ostatnim czasie nie były regularne, tak w dalszym ciągu "czuła bliskość" zmarłego wczoraj piosenkarza:

- Tak, jak wzruszały mnie nasze spotkania - np. w Chicago, kiedy Krzysio tak ciepło ze mną rozmawiał, wspominając moich rodziców. Czułam jego bliskość, choć nie mieliśmy ostatnio kontaktu - napisała Kukulska.

Córka Anny Jantar podziękowała Krawczykowi za wszystko, a także fanom za ciepłe słowa skierowane do niej, jak i zmarłego artysty.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Następny artykuł