Swiatgwiazd.pl
TVP, decyzja

TRICOLORS/East News

TVP zmienia ramówkę. Stacja podjęła decyzję w związku ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka

5 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

TVP podjęło pilną decyzję, stacja postanowiła w ostatniej chwili zmienić ramówkę. Nie bez znaczenia są w tym przypadku ostatnie medialne doniesienia w sprawie śmierci Krzysztofa Krawczyka. Film poświęcony legendarnemu wokaliście to wyjątkowy spos&o

  • TVP zmienia ramówkę

  • Telewidzowie będą mogli obejrzeć film poświęcony zmarłemu dziś Krzysztofowi Krawczykowi

  • Znane osobistości polskiej branży rozrywkowej żegnają legendarnego artystę w social mediach

Duża zmiana w ramówce TVP. Stacja postanowiła w wyjątkowy sposób złożyć hołd zmarłemu 5 kwietnia Krzysztofowi Krawczykowi. Informacje w tej sprawie przekazał za pomocą mediów społecznościowych sam prezes TVP.

TVP w ostatniej chwili zmienia ramówkę. Stacja chce uhonorować zmarłego dziś Krzysztofa Krawczyka

Świąteczna ramówka TVP zostaje zmieniona w ostatniej chwili. Prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, powiadomił telewidzów o zmianie za pomocą Twittera.

Jacek Kurski wyjaśnił, że TVP pragnie w tej sposób oddać hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Jego imię upamiętnić ma emisja filmu “Krzysztof Krawczyk”, który, jak wskazuje sam tytuł, w całości poświęcono artyście, jego działalności zawodowej oraz życiu. Film pojawi się na antenie TVP1 o godzinie 21:15.

Dodatkowo na antenie TVP zostanie wyemitowany recital w wykonaniu zmarłego artysty. Będzie to występ, jaki widzowie mogli oglądać na żywo w Sopocie w 2004 roku. Jeszcze niedawno na emisję podobnego wydarzenia w telewizji za pośrednictwem social mediów zapraszał fanów sam Krzysztof Krawczyk.

- Krzysztof Krawczyk śpiewa już na żywo Panu Bogu. Wielki artysta, Legenda, przykład tego, jak walczy się o marzenia. Zmieniamy ramówkę świąteczną, by oddać hołd Artyście: o 21:15 w TVP1 film Krzysztof Krawczyk - całe moje życie, po filmie recital K. Krawczyka Sopot 2004. Zapraszamy - przekazał Jacek Kurski.

Pierwotnie na kanale TVP1 tuż przed godziną 22:00 miała pojawić się komedia “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Komedia miała zostać wyemitowana w telewizji po raz pierwszy. TVP nie powiadomiło, czy produkcja będzie debiutowała na antenie TVP w innym terminie, czy stacja w ogóle z niej zrezygnuje.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła polskim show-biznesem

Pierwsze doniesienia o śmierci Krzysztofa Krawczyka spłynęły do mediów w Wielkanocny Poniedziałek w godzinach popołudniowych. Artysta miał źle się poczuć; po tym, jak piosenkarz nagle zasłabł, przetransportowano go do jednego z łódzkich szpitali.

Przykre wieści jako pierwszy przekazał menedżer artysty, Andrzej Kosmala. Zaledwie parę dni temu Krzysztof Krawczyk informował o powrocie do domu. Krawczyk był hospitalizowany z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W rozmowie z serwisem Onet żona piosenkarza, Ewa, nie potwierdziła, że przyczyną zgonu Krawczyka była infekcja wywołana nowym koronawirusem. Wielu przedstawicieli polskiego show-biznesu zdążyło zamieścić już słowa pożegnania w social mediach; w ich gronie znalazł się Andrzej Piaseczny.

- Krzysiu! Chłopaku... obiecałeś zdrowieć… To bardzo smutny dzień. Dziękuję Ci za Twoje życie i wielki dar. Do zobaczenia bracie - napisał “Piasek”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zofia Zborowska ujawniła planowane imiona dzieci, internauci są zdumieni

  • Aleksander Kwaśniewski opowiedział o powikłaniach po koronawirusie

  • Członek ekipy Dowbor opowiedział o kulisach "Nasz nowy dom"

Źródło: WP, Telemagazyn, Twitter, TVN24, Plotek, Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >