Zofia Zborowska zdradziła planowane imiona dla dziecka. Żródło: instagram.com/zborowskazofia

Zofia Zborowska zdradziła, jak chce nazwać dziecko. Jedna z propozycji to "Tradycja"

5 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Zofia Zborowska i jej małżonek Andrzej Wrona już wkrótce powitają na świecie swoją pierwszą pociechę. Aktorka postanowiła zorganizować na swoim Instagramie Q&A, gdzie odpowiedziała na wiele ciekawych pytań, m.in. dotyczących samopoczucia i planowanego imienia dla dziecka. W przypadku reakcji na drugie z zadanych odpowiedź była co najmniej zaskakująca, gdyż jedno z planowanych imion brzmi "Tradycja". Na tym nie koniec ciekawostek.

  • Zofia Zborowska już wkrótce zostanie mamą
  • Gwiazda zorganizowała na swoim Instagramie Q&A
  • Aktorka zdradziła, że jedno z planowanych imion to "Tradycja"

W Polsce niejednokrotnie bywały przypadki, że celebryci decydowali się na niespotykane imiona dla swoich pociech. Prawdziwym mistrzem w tym fachu jest Michał Wiśniewski. Wygląda na to, że Zofia Zborowska wcale nie chce być gorsza od lidera zespołu Ich Troje.

Zofia Zborowska planuje nietypowe imiona dla dziecka

Wielki dzień w życiu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony zbliża się wielkimi krokami. Małżeństwo oczekuje pierwszej pociechy, jednak w dalszym ciągu nie wiedzą kogo będą wychowywać - chłopca, czy dziewczynkę.

Od momentu ogłoszenia ciąży fani coraz częściej zaglądają na profil córki Wiktora Zborowskiego, który śledzi już ponad 357 tys.osób. Wczoraj postanowiła podkręcić tempo zainteresowania i wykorzystać swoje zasięgi. Zorganizowała Q&A, podczas którego odpowiedziała na najciekawsze pytania.

Padło ich naprawdę wiele, jednak zdecydowanie najciekawsze okazały się odpowiedzi na pytanie dotyczące planowanych imion dla dziecka. Gwiazda zdradziła, że jeśli na świecie powitają dziewczynkę, wówczas rozważą nadanie imienia "Tradycja", ale to nie koniec niespodzianek. Już wkrótce po świecie może chodzić także "Śpiwór":

Olga Frycz pokazała świąteczny stół, w tle widać plakat Olga Frycz pokazała świąteczny stół, w tle widać plakat "Solidarności"Czytaj dalej

- Jeśli chłopiec to: Śpiwór, Flot albo Dubel. Jeśli dziewczynka to: Kiwka, Tapeta albo Tradycja- napisała Zofia Zborowska.

Zofia Zborowska o pieniądzach i samopoczuciu

Imiona to oczywiście niejedyna odpowiedź, której udzieliła popularna aktorka. W związku z tym, że gwiazda jest w ciąży, pytano ją także o samopoczucie, które na szczęście jest przyzwoite. Jedyne, na co może narzekać to minimalny ból kręgosłupa i często łapią ją zadyszki.

Na dodatek w pierwszym trymestrze ciąży przeżywała prawdziwy koszmar jeśli chodzi o nudności, teraz już jest zdecydowanie lepiej. Kolejne pytanie dotyczyło pieniędzy, oraz tego, czy jej zdaniem dają nam szczęście.

Gwiazda stwierdziła, że mogą dać wiele, jednak szczęścia nie dadzą. Zdradziła również, że to, co jej przynosi szczęście, jest świadomość, iż jest kochana i ma kochającą rodzinę, a także fakt, że jej rodzina jest zdrowa.

- Cała reszta jest super i jestem cholernie wdzięczna za wszystko, co mam, ale najważniejsze jest to, czego sobie nie kupisz za pieniądze - dodała Zborowska.

Życzymy dużo zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł