Andrzej Duda żegna Krzysztofa Krawczyka Żródło: TRICOLORS/East News

Andrzej Duda żegna Krzysztofa Krawczyka

5 Kwiecień 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Prezydent Andrzej Duda w oficjalnym wpisie pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Słowa poruszają do łez. Dziś tysiące Polaków pogrążyło się w głębokiej rozpaczy.

  • Nie żyje Krzysztof Krawczyk
  • Tuż przed śmiercią muzyk znów trafił do szpitala
  • Prezydent Polski żegna legendę polskiej muzyki

Andrzej Duda jest tylko jedną z wielu osób, które z ogromnym żalem przyjęły wiadomość o niespodziewanej śmierci prawdziwego króla rodzimej estrady. Krzysztof Krawczyk odszedł nagle, zostawiając po sobie wielką pustkę.

Menadżer potwierdza śmierć Krzysztofa Krawczyka

5 kwietnia 2021 roku na zawsze zapadnie w pamięci Polaków. Późnym popołudniem menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o jego nagłej śmierci.

Przypominamy, że tuż przed Wielkanocą muzyk opuścił szpital, gdzie spędził blisko trzy tygodnie, walcząc z koronawirusem. Jak mogliśmy dowiedzieć się w międzyczasie, gwiazdor łagodnie przechodził zakażenie, a jego stan przez cały czas był stabilny.

Kim jest Ewa Krawczyk? Była największą miłością Krzysztofa KrawczykaKim jest Ewa Krawczyk? Była największą miłością Krzysztofa KrawczykaCzytaj dalej

Potwierdzeniem wydawał się również fakt, że Krzysztof Krawczyk osobiście przekazał, że opuścił już placówkę, publikując na Facebooku krótki wpis.

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi - pisał.

Niestety, jak w rozmowie z TVN24 przekazał Andrzej Kosmala, w wielkanocny poniedziałek Krzysztof Krawczyk zasłabł i ponownie trafił do szpitala. Wciąż nieznana jest jednak bezpośrednia przyczyna zgonu.

Prezydent Andrzej Duda żegna legendę

Sieć w kilka chwil zalała fala kondolencji i pożegnalnych wpisów. Wśród nich pojawiła się również oficjalna publikacja samej głowy państwa.

Prezydent Andrzej Duda krótko po potwierdzeniu przykrej informacji o nagłej śmierci Krzysztofa Krawczyka opublikował w sieci pożegnalny wpis.

Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP - czytamy.

Krzysztof Krawczyk odszedł w wieku 74 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Twitter

Następny artykuł