Swiatgwiazd.pl
Natalia Rybicka

fot. KAPiF

Natalia Rybicka wyszła za syna Hanny Mikuć. Kim jest Michał Sobociński?

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Natalia Rybicka to aktorka filmowa i teatralna, znana z takich produkcji jak "Plebania", "Odwróceni" czy "Blondynka". Artystka kilka miesięcy temu postanowiła wziąć ślub, nie chwaląc się tym w mediach. Z kolei jej mąż udzielił wywiadu, w którym zdradził zaskakujące fakty, które miały miejsce tuż przed samą ceremonią.

Para zaczęła się spotykać w 2017 roku, trzy lata później mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej wybrance. Do tej pory trzymali swój ślub w tajemnicy, aż do pewnego wywiadu.

Natalia Rybicka wzięła potajemny ślub

Natalia Rybicka od lat związana jest ze sztuka. Ukończyła liceum o profilu artystycznym, a następnie stała się absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorstwo to nie jedyna pasja Natalii. Gwiazda uwielbia również taniec i co ciekawe, na swoim koncie ma dwukrotne mistrzostwo Polski w Disco Dance Freestyle.

Aktorka spełnia się nie tylko zawodowo, ale również w życiu prywatnym. Od 2017 roku tworzy szczęśliwy związek z Michałem Sobocińskim. Mężczyzna oświadczył się jej w Wenecji, a rok po zaręczynach stanęli na ślubnym kobiercu.

Ceremonia miała miejsce na Sycylii we Włoszech. Jeszcze do niedawna nikt nie wiedział o ich małżeństwie. Wszystko zmieniło się, gdy Sobociński postanowił opowiedzieć o tym w wywiadzie dla magazynu "Dobry Tydzień". Mężczyzna wyjawił, że o mały włos do ceremonii zaślubin wcale by nie doszło. Powodem okazało się niespodziewane oberwanie chmury.

Do ceremonii omal nie doszło. Zerwała się wielka ulewa i burza. Musieliśmy usuwać kamienie, żeby dotrzeć do urzędu wyznał mąż aktorki w rozmowie z "Dobry Tydzień".

Łukasz Nowicki

Syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej ma już 19 lat. Tak wygląda

CZYTAJ DALEJ

Kim jest Michał Sobociński?

Z dalszej części wywiadu, ukazanego w magazynie "Dobry Tydzień", dowiadujemy się, że Michał Sobociński ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku. Jego pociechy niosły obrączki, kiedy brał ślub z Natalią Rybicką. Warto dodać, że Natalia i Michał również doczekali się dziecka, które przyszło na świat w czerwcu 2022 roku.

Wybranek Natalii Rybickiej także związany jest z branżą filmową - pracuje jako operator filmowy. Działał przy takich produkcjach jak "Prawo Agaty", "Singielka" czy "Belfer".

Co ciekawe, Michał Sobociński jest synem aktorki Hanny Mikuć, która wcieliła się w rolę Krystyny Filarskiej w serialu "M jak miłość". Ponadto ojciec Michała również pracował jako operator.

Zobacz zdjęcia:

Natalia Rybicka, Michał Sobociński

Natalia Rybicka, Michał Sobociński, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Niesłychane, do kogo należy dom Siary z "Kilera". "Potwierdzam, to jest ten dom"

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. instagram.com/andziaks/instagram.com/karolina_pisarek/instagram.com/paulinaa__nowicka/

Gwiazdy, które pobrały się w 2022 roku. Niektóre ukrywały ślub do samego końca, inne transmitowały go na żywo

W tym roku gwiazdy zaskoczyły nas niepowtarzalnymi uroczystościami ślubnymi, które pozostały nam w pamięci na wiele miesięcy. Niektórzy postawili na dzień spędzony w gronie przyjaciół i rodziny, inni swoim szczęściem podzielili się z tysiącami obserwatorów.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Dobry Tydzień

Tagi:

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Czytaj więcej >
Leonard Pietraszak z żoną, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Od lat czekał na wybaczenie syna, w trakcie pierwszego małżeństwa poznał drugą żonę. Tak żył Leonard Pietraszak

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >