Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niania syna księcia Harry'ego i Meghan Markle o kulisach pracy. Jedna rzecz ją zaskoczyła
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.01.2023 12:53

Niania syna księcia Harry'ego i Meghan Markle o kulisach pracy. Jedna rzecz ją zaskoczyła

Książę Harry, Meghan Markle EA
fot. SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle nie kryją informacji o życiu prywatnym. Niedawno zdradzili swoje sekrety w telewizyjnym serialu oraz książce młodszego syna Karola III. Teraz na ich temat wypowiedziała się również niania Archiego.

Byli członkowie rodziny królewskiej jeszcze do niedawna wykonywali obowiązki związane z reprezentowaniem Wielkiej Brytanii. Gdy urodziło się ich pierwsze dziecko, małżeństwo potrzebowało pomocy niani. Po wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych zatrudnili kolejną opiekunkę.

Książę Harry i Meghan Markle szukali pomocy przy dzieciach

Nawet po zrzeknięciu się królewskich obowiązków małżeństwo sporadycznie odwiedzało rodzinny kraj mężczyzny, by brać udział w większych uroczystościach. Z powodu małoletnich dzieci postanowili zatrudnić opiekunkę, która pomogłaby im w pogodzeniu obowiązków.

Wybór padła na pochodzącą z Zimbabwe Lorren Khumalo. Kobieta pojawiła się nawet w dokumencie Netflixa o duecie, a niedawno udzieliła również wywiadu dla programu "The Breakfast Club with Zenzele Ndebele". Posada u byłych członków rodziny królewskiej wiązała się z ogromnym prestiżem, dlatego kobieta już na pierwszym spotkaniu chciała olśnić małżeństwo. — Pomyślałam, że założę coś ciemnego i ładne szpilki na niewysokim obcasie, aby wyglądać reprezentacyjnie jak na członka rodziny królewskiej. Muszę dać z siebie wszystko — wspominała podczas rozmowy.

Niania Archiego zdradza, jacy są prywatnie Sussexowie

Podczas rozmowy kobieta zdecydowała się nawet na osobiste wyznanie dotyczące jej pierwszego spotkania z księciem Harrym i Meghan Markle. Do tej pory miała o nich wyobrażenie związane z reprezentowaniem brytyjskiej Korony. Podczas rozmowy twarzą w twarz została miło zaskoczona.

Lorren Khumalo wyznała, że książę Harry przywitał ją w luźnym stroju, bez sztucznego zachowania. Był otwarty na jej sugestię, a nawet przytulił przyszłą nianię syna. Meghan Markle zrobiła na niej wrażenie przede wszystkim ze względu na urodę.

Opiekunka stała się częścią rodziny Sussexów. W dokumencie "Harry&Meghan" widzowie mogli usłyszeć kilka ciepłych słów na jej temat z ust royalsów. Ona również podczas wywiadu podkreślała, że zarówno książę Harry, jak i Meghan Markle bardzo interesują się kwestią opieki nad ich synem.

Zobacz zdjęcia:

Meghan i Harry
Meghan i Harry fot. Instagram @dukeandduchessofsussexdaily
Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle, fot. Northern Ireland Office, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Była gwiazdą "Na Wspólnej", nagle u jej dziecka wykryto raka. "Prosiłam Boga, aby szybciej go zabrał"

  3. Tragedia. Córka aktora nie żyje. Miała tylko 25 lat, niedawno urodziła dziecko

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Plotek