Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nici ze ślubu Orłosia i jego młodszej o 22 lata partnerki? Słowa Koziejowskiej dają wiele do myślenia
Karolina Kurek
Karolina Kurek 30.01.2024 17:02

Nici ze ślubu Orłosia i jego młodszej o 22 lata partnerki? Słowa Koziejowskiej dają wiele do myślenia

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska wezmą ślub?
Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska, fot. KAPiF

Maciej Orłoś jest w związku z dużo młodszą od siebie partnerką. Paulina Koziejowska przekazała właśni informacje odnośnie przyszłości tej relacji. Czy to koniec ich związku?

Maciej Orłoś: Kariera

Maciej Orłoś to powszechnie znany dziennikarz. Jednak mało kto wie, że karierę zaczynał, jako aktor. Na początku lat 80. ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole (dziś Akademii) Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Brał udział w wielu sztukach teatralnych. Wystąpił w kilku filmach i serialach.

W 1991 roku postanowił jednak się przebranżowić i zdecydował się na dziennikarstwo. Zadebiutował wtedy jako prowadzący “Teleexpressu” i był nim przez kolejne 25 lat. W ciągu tych lat był także gospodarzem weekendowego wydania “Wiadomości” czy takich programów, jak “Trochę kultury”.

Poszło jej w pięty! Maciej Orłoś odpowiedział na wizji na drwiny posłanki PiS. Tak odgryzł się za przytyki Maciej Orłoś poprowadził Teleexpress i się zaczęło. Widzowie nie powstrzymali emocji

Maciej Orłoś powrócił do "Teleexpressu"

Od kilku tygodni w mediach nieustannie pojawiają się informacje o zmianach w Telewizji Polskiej. Ze stacją żegna się coraz więcej dziennikarzy. 

Główny program informacyjny TVP “Wiadomości” został zmieniony na “19:30”. Prowadzącym pasmo został Marek Czyż. Spora rewolucja zaszła także w “Pytaniu na śniadanie”, gdzie pary prowadzących zostały zastąpione nowymi.

Do Telewizji Publicznej powróciły także znane widzom twarze, jak Jarosław Kulczycki, który ponownie prowadzi “Panoramę”

Po siedmiu latach na ekrany odbiorników powrócił również Maciej Orłoś. Dziennikarz po raz kolejny został gospodarzem “Teleexpressu”.

Maciej Orłoś, fot. KAPiF
Maciej Orłoś, fot. KAPiF

Maciej Orłoś rozstał się z partnerką?

Maciej Orłoś wcześniej dwukrotnie się rozwiódł. Jest również ojcem czwórki dzieci. Od 2 lat jest w związku z Paulina Koziejowską. Parę dzielą 22 lata. Niedawno ukochana dziennikarza udzieliła wywiadu, który wzbudził podejrzenia, czy w ich związku dobrze się dzieje.

To byłby jakiś absurd, gdybym miała teraz opowiadać o takich tematach jak ślub - zaczęła Koziejowska, wprawiając dziennikarką w spore zakłopotanie.

Następnie celebrytka wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli.

Wydaje mi się, że ślub nie jest aż tak ważny w życiu. Zobacz, ile osób bierze ślub i co z tego wynika. Ten związek tak samo, czy jest ślub, czy tego ślubu nie ma, może się zakończyć, może wygasnąć. Są takie osoby, które chcą mieć ten papierek, to przypieczętowanie związku małżeńskiego, i to jest super, tylko że najważniejsze jest to, żeby po tym ślubie nie zapominać o tym, że nie jestem tylko "ja i ty", ale jesteśmy też dalej “my” - powiedziała w rozmowie z “ShowNews.pl”.

Z wypowiedzi młodej partnerki Orłosia można wywnioskować, że im się układa, jednak ślubu na ten moment nie planują.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, fot. KAPiF