Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Nicole Kidman zaatakowana w operze. Na miejsce została wezwana policja

7 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Nicole Kidman została znieważona publicznie. Światowej sławy hollywoodzka gwiazda zaliczyła niemiłe spotkanie z 67-letnim mężczyzną. Nieznajomy zaatakował aktorkę i jej małżonka w operze; nie obyło się bez wezwania policji.

  • Nicole Kidman i Keith Urban należą do entuzjastów opery
  • Podczas przedstawienia w Sydney zostali zaatakowani przez innego widza
  • Mężczyźnie nie przypadły do gustu głośne owacje
  • Na miejsce została wezwana policja

Nicole Kidman i jej wybranek, Keith Urban, należą do entuzjastów opery. Będąc w Sydney, zdecydowali się na umilenie czasu kolejnym występem. Z pewnością liczyli na spokojny wieczór; tym razem dramat rozegrał się jednak nie tylko na scenie. Po tym, jak 67-letni widz zaatakował małżonków, konieczne okazało się wezwanie służb mundurowych.

Nicole Kidman i Keith Urban zaatakowani w operze

Nicole Kidman i Keith Urban znów znaleźli się w centrum medialnego zainteresowania. Odpowiada za to zajście w operze w Sydney, które zdarzyło się pod sam koniec “Wesołej wdówki”. Zachwyceni występem małżonkowie po jego zakończeniu natychmiast zerwali się na równe nogi, by z całych sił oklaskiwać śpiewaków. Na przedstawieniu była obecna również matka hollywoodzkiej gwiazdy, Janelle.

Owacja na stojąco gwiazdorskiej pary najwyraźniej nie przypadła do gustu jednemu z widzów. 67-latek zażądał, by Nicole Kidman i Keith Urban wrócili na swoje miejsca. Gdy mąż aktorki odmówił, wściekły mężczyzna uderzył Nicole Kidman z użyciem papierowego programu.

Czemu trudno się dziwić, na taką zniewagę Keith Urban zareagował równie gwałtownie. Szybko stanął w obronie żony, co wywołało burzliwą wymianę zdań. Ostatecznie wybranek Nicole Kidman wezwał prywatną ochronę.

W trakcie kręcenia programu nagle zmarł jej mąż. Właśnie wygrała W trakcie kręcenia programu nagle zmarł jej mąż. Właśnie wygrała "The Voice Senior 2"Czytaj dalej

Wynajęci przez Keitha Urbana ochroniarze wyprowadzili gwiazdorską parę z budynku. 67-letnim awanturnikiem zajęła się już ochrona samej opery. Na tym się jednak nie zakończyło - na miejsce wezwano policję.

Według doniesień mediów funkcjonariusze mieli wysłuchać obu stron konfliktu i udzielić pouczenia. Na tym cały incydent miał się zakończyć. Tamtego dnia obie strony z pewnością najadły się jednak nerwów.

Małżeństwo Nicole Kidman i Keitha Urbana trwa od 2006 roku

Po tym, jak rozpadła się relacja Nicole Kidman i Toma Cruise’a, co nastąpiło w 2002 roku, aktorka związała się z muzykiem Keithem Urbanem. Para stanęła na ślubnym kobiercu 25 czerwca 2006 roku. Uroczystość odbyła się w katedrze w Sydney.

W prywatnym życiu małżeńskim gwiazdorów nie obyło się bez trudności. W 2006 roku Keith Urban zgłosił się na odwyk, co media jednocześnie uznały za koniec ich relacji. Związek przetrwał jednak próbę czasu i trwa po dziś dzień. Doczekali się dwójki wspólnych dzieci: córek Sunday Rose i Faith Margaret.

- Spotkanie Nicole i małżeństwo nie zmieniło mojego życia. Ono było jego początkiem - mówił w jednym z wywiadów dla CBS Keith Urban.

Nicole Kidman

Nicole Kidman 2

Źródło: instagram.com/nicolekidman

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Dzień Dobry TVN, SuperExpress, EuroWeeklyNews, UrodaŻycia

Następny artykuł