Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje gwiazda dziennikarstwa. Jeszcze dzień przed śmiercią pojawiła się na wizji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.05.2024 17:53

Nie żyje gwiazda dziennikarstwa. Jeszcze dzień przed śmiercią pojawiła się na wizji

Alice Stewart
Fot. Canva; Instagram

Nie żyje kultowa dziennikarka, pracująca w jednej z najbardziej znanych stacji telewizyjnych. Zmarła nagle w wieku 58 lat, a okoliczności jej śmierci zadziwiają. Jeszcze dzień przed odejściem wystąpiła na antenie.

Nagła śmieć znanej dziennikarki

Nie żyje dziennikarka i reporterka, pracująca przy wielu kampaniach politycznych. Jej niespodziewana śmierć zaskoczyła całą branżę. Miała 58 lat, uwielbiała sport, a opinia publiczna nie wiedziała o żadnych wcześniejszych problemach ze zdrowiem. Okoliczności śmierci, które przekazała policja, zaskakują.

Służby przekazały mediom, że dziennikarka została znaleziona martwa na dworze, w sobotę rano. Jeszcze w piątek pojawiła się jak zwykle w pracy, promieniała dobrym nastrojem i zdawała relację w mediach społecznościowych. Jak jej odejście komentują teraz światowe media?

Pogrzeb Jacka Zielińskiego. Szczegóły ostatniej drogi Skalda Partner Mariusza Szczygła nie żyje. Dziennikarz wyjawił szczegóły tragedii. Śmierć przyszła nagle

Nie żyje dziennikarka CNN. Co mówią o jej śmierci?

Teraz specjalne oświadczenie wydał dyrektor generalny stacji Cable News Network (CNN), Mark Thompson. To właśnie z tą telewizją dziennikarka była związana od 2016 roku. Śmierć 58-letniej, uwielbianej przez widzów Alice Stewart wstrząsnęła całym zespołem.

Alice była bardzo serdeczną przyjaciółką i współpracowniczką nas wszystkich w CNN. Weteranka polityczna i dziennikarka nagrodzona nagrodą Emmy, która wniosła niezrównaną iskrę do relacji CNN, znana w naszych biurach nie tylko ze swojej wiedzy politycznej, ale także z niezachwianej życzliwości. Nasze serca są przepełnione żalem, gdy opłakujemy tak wielką stratę – ogłosił dyrektor CNN.

Tymczasem służby zajęły się zbadaniem sprawy śmierci kobiety. Co wykazało postępowanie? Smutne szczegóły poniżej.

Nie żyje dziennikarka Alice Stewart. Okoliczności i przyczyny śmierci

Policjanci, którzy udzielili komentarza dziennikarzom CNN, wyjaśnili, że okoliczności śmierci Alice nie były podejrzane. Służby określiły przyczynę zgonu jako “nagły wypadek medyczny” i zapewnili, że nie podejrzewają udziału osób trzecich. Nie wiadomo, z jakimi chorobami mogła zmagać się dziennikarka. Jeszcze dzień przed śmiercią pojawiła się w programie swojej stacji.

Dzień jest zawsze pogodny, kiedy możesz dołączyć do wielkiego @wolfblitzer w #CNN z @mariacardonadc! – pisała zadowolona.

Alice Stewart zaczynała jako producentka i reporterka w stanie Georgia. Szybko zajęła się dziennikarstwem politycznym. Pracowała też jako szefowa do spraw komunikacji w biurze gubernatora Arkansas, a później prowadziła jego kampanię prezydencką. Podobną rolę pełniła też u boku byłej reprezentantki Minnesoty Michele Bachmann, a następnie byłego senatora Pensylwanii Ricka Santorum, a wreszcie Teda Cruza w 2016. Później rozpoczęła pracę w CNN, w programie politycznym "The Situation Room with Wolf Blitzer".

Alice Stewart nie żyje, kim była, przyczyny i okoliczności śmierci
Alice Stewart, dziennikarka CNN, nie żyje, fot. Instagram @alicestewartdc
Alice Stewart nie żyje, kim była, przyczyny i okoliczności śmierci
Alice Stewart, dziennikarka CNN, nie żyje, fot. Instagram @alicestewartdc