Swiatgwiazd.pl
Zbigniew Zamachowski

CZESIEK POWAGA/AGENCJA SE/East News

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

19 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Szokujące doniesienia w sprawie Zbigniewa Zamachowskiego. Okazuje się, że aktor po rozstaniu z Moniką Richardson nie radzi sobie najlepiej. Ma ponoć problem z najprostszymi obowiązkami.

Sprawą rozwodu Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson jeszcze niedawno żyła cała Polska. Teraz okazuje się, że aktor ponoć za bardzo przywykł do stylu życia, do którego przyzwyczaiła go była żona. Ma teraz mieć problem z codziennymi obowiązkami.

Monika Richardson wyręczała Zbigniewa Zamachowskiego?

Rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był jednym z głośniej komentowanych wydarzeń tego roku w polskim showbiznesie. Małżeństwo uchodziło za jedno z najbardziej udanych - dziennikarka i aktor często się wspólnie pojawiali na ściankach czy imprezach branżowych. Okazuje się jednak, że ich związek niestety nie wytrzymał próby czasu.

Choć aktor starał się raczej nie wypowiadać w tej sprawie, to dziennikarka nie miała oporów przed tym, by opowiedzieć jak wyglądało ich małżeństwo od środka. Wyznała między innymi, że potrafiła być bardzo opiekuńcza wobec swojego byłego męża - czasem aż za bardzo.

Okazuje się, że dodatkowo bardzo wyręczała swojego męża w codziennych sprawunkach. W jednym z wywiadów, gdy jeszcze byli razem, wyznała, że nie czuje się źle z tym, że wykonuje wszystkie domowe obowiązki za niego, bo on przecież jest wielkim artystą.

- Przyzwyczaiłam się do tego, że na zapchane rury pomaga hydraulik, a na zepsuty kaloryfer pan "złota rączka". Żyję, pracuję i zarabiam, więc od lat radzę sobie sama z takimi sprawami. (..). Wiem, że wszystko to robi świetnie i dużym nietaktem byłoby kazać mu wieszać pranie

The Voice of Poland

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

CZYTAJ DALEJ


Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zbigniew Zamachowski nie radzi sobie po rozstaniu?

Okazuje się, że teraz kiedy aktor mieszka sam w kawalerce, nie radzi sobie z najprostszymi, codziennymi sprawami. Zbigniew Zamachowski ma mieć problem z podstawowymi obowiązkami. Gdy był jeszcze związany z Moniką, to ona wykonywała większość podstawowych czynności czy nawet pomagała mu płacić alimenty. Teraz, jak donosi informator "Na Żywo", aktor został z tym wszystkim sam, czym czuje się ponoć przytłoczony.

- Zbyszek mieszka sam i teraz musi wszystko ogarniać. Czuje się tym przytłoczony. Docenił Monikę, która go w tym wyręczała. On jako artysta nie trawi faktur, rachunków i papierów. Nie potrafi załatwiać spraw przez internet. Na szczęście znalazł oparcie w dzieciach - donosi źródło "Na Żywo".

Na pomoc swojej nowej partnerki, Gabrieli Muskały nie ma co liczyć. Ona podobnie jest aktorką o bardzo silnym charakterze, która nie zamierza dostosowywać swojego życia pod swojego partnera - znacznie się tym różni od ostatniej żony aktora.

Liczy za to na pomoc swoich dzieci, które starają się go jak najbardziej wspierać. Jego córka Bronia niedawno ponoć uczyła go wykonywać przelewy przez internet, czy innych prostych zabiegów internetowych. Informator jednak nie kryje, że aktor nie jest zachwycony takim stanem rzeczy i ponoć zaczyna bardziej doceniać pomoc swojej już prawie byłej żony.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji

  • Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób

  • Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >
Netflix

Plotki

Blokada i czarne namioty w centrum Warszawy. Będzie nowa polska produkcja na Netfliksie

Czytaj więcej >
Magdalena Ogórek

Plotki

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz o swojej relacji. Prezenterka zdradziła jeszcze jedną rzecz

Czytaj więcej >

Plotki

Gienek z "Rolnicy. Podlasie" cierpi na nieprzyjemną dolegliwość

Czytaj więcej >