Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Niepokojące wieści ws. Krzysztofa Krawczyka juniora. Wiadomo, gdzie mieszka syn gwiazdy
Kamila Krótka
Kamila Krótka 14.12.2021 01:00

Niepokojące wieści ws. Krzysztofa Krawczyka juniora. Wiadomo, gdzie mieszka syn gwiazdy

juniro
kadr z programu "Uwaga! TVN"

Zła sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka wyszła na jaw zaraz po śmierci artysty. Od tego momentu nie jest tajemnicą, że syn gwiazdy boryka się nie tylko z problemami finansowymi, ale i konfliktem z Ewą Krawczyk.

Syn Krzysztofa Krawczyka wciąż walczy o majątek po artyście, jednak Ewa Krawczyk skutecznie uniemożliwia mu sukces. Teraz pojawiła się kolejna przykra wiadomość.

Syn Krawczyka prawie znalazł się na ulicy

Syn Krzysztofa Krawczyka niemal wylądował na ulicy, a teraz wciąż musi czekać na mieszkanie socjalne. Jego fatalna sytuacja została już przedstawiona w programie "Uwaga TVN".

Teraz na szczęście wsparcie okazała mu jego przyjaciółka Katarzyna. Jak mówi sam Krawczyk junior, jest ona "kobietą o złotym sercu". Teraz syn artysty pomieszkuje u jej matki i to właśnie z rodziną Katarzyny planuje spędzić święta.

- Krzysiek mieszka u mnie od tej jesieni, bo nie miał gdzie się podziać. Jego fatalną sytuację przedstawiono w programie 'Uwaga TVN'. Teraz czeka na mieszkanie socjalne, ale to jeszcze potrwa - powiedziała Katarzyna dla "Twojego Imperium".

"Przykro, że taty już nie ma"

Niestety junior nie ma co liczyć na wsparcie Ewy Krawczyk, która robi wszystko, aby uniemożliwić mu dostęp do spadku po ojcu.

- Wierzę, że moja zmarła mama, która stale nade mną czuwa, postawiła ją na mojej drodze Kasię. (...) Przykro, że taty już nie ma. Ale czuję jego obecność. Wierzę, że będzie nam towarzyszył w te święta - powiedział Krzysztof Krawczyk junior.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Niebywałe, wzruszony Mikołaj Roznerski właśnie przekazał radosną nowinę. Fani oszaleli 2. Wypadek na Ranczu Laszki. Fani wstrzymali oddech, co się stało? 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].