Oliwia Bieniuk Żródło: instagram.com/@oliwia.bieniuk

Niezwykłe zdjęcie Oliwii Bieniuk

26 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Oliwia Bieniuk rozkręca się w social mediach. Piękna córka Anny Przybylskiej publikuje w sieci zdjęcia, które są zdaniem wielu odważne. Internauci sypią pochlebnymi komentarzami - wśród nich znajdują się jednak również te mniej przychylne głosy, wyrażające raczej zaniepokojenie, niż podziw.

  • Oliwia Bieniuk rozkręca instagramowy profil
  • Na ostatnich publikacjach postanowiła odsłonić trochę ciała
  • Podczas gdy jedni komentujący sypią z rękawa komplementami, drudzy sugerują, że Oliwia Bieniuk próbuje zaistnieć w ten sposób w branży
  • Wielu nie ma wątpliwości co do tego, do kogo młoda kobieta jest niesamowicie podobna

Oliwia Bieniuk przyszła na świat w 2002 roku. Niedawno świętowała 18. rocznicę urodzin, co oznacza, że pociecha zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej zaczyna pełną parą wkraczać w dorosłość. Młoda kobieta aktywnie udziela się również w social mediach, w tym na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Trzeba przyznać, że ostatnio toczyła się tam intensywna debata.

Na Instagramie Oliwii Bieniuk huczy od komentarzy

Wielu fanów Anny Przybylskiej doskonale pamięta jej córkę, Oliwię Bieniuk, jako małą dziewczynkę towarzyszącą matce na okładkach pism czy niektórych medialnych wydarzeniach. Po malutkiej Oliwii nie ma już jednak śladu - obcnie córka słynnej aktorki jest już młodą, pełnoletnią kobietą. O tej przemianie mogli przekonać się między innymi internauci scrollujący instagramowy profil Oliwii Bieniuk internauci.

Pierwsze zdjęcie na oficjalnym profilu córki Anny Przybylskiej pojawiło się we wrześniu 2017 roku. Oliwia Bieniuk pozowała do niego z tatą, Jarosławem Bieniukiem. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a pogodne, stonowane zdjęcia dorastającej nastolatki zyskały pazura.

W lutym 2021 Oliwia Bieniuk zdecydowała się pokazać w nieco roznegliżowanej wersji, pozując w rozpiętej marynarce bez bielizny. Biust zasłoniła jedynie ręką. Podczas gdy wiele osób skupiło się na docenianiu urody córki Anny Przybylskiej, już wtedy nie zabrakło głosów sugerujących, że Oliwia Bieniuk jest za młoda na podobny krok.

Elżbietę Jaworowicz zasmuca fakt, że nie ma dzieciElżbietę Jaworowicz zasmuca fakt, że nie ma dzieciCzytaj dalej

- Nie za wcześnie z tą golizną? Jesteś jeszcze taka młodziutka - zastanawiała się w komentarzach jedna z internautek.

Parę dni temu młoda kobieta opublikowała w sieci kolejne zdjęcie. Tym razem pozowała w bieliźnie, wzbudzając podobne wątpliwości wśród komentujących. Zdaniem niektórych decyzja o odsłonięciu ciała była umotywowana chęcią wypromowania się i zaistnienia w polskim show-biznesie.

- Szkoda, że nie wiadomo co poza "wygladaniem” ma do zaoferowania. Piekna ona, piekna bielizna i co poza tym? (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - zastanawia się jedna z internautek.

Pewne rzeczy zostają w rodzinie

Przeglądając instagramowy profil Oliwii Bieniuk trudno nie rozpoznać na publikowanych tam zdjęciach czegoś znajomego. Podczas gdy jedni skupiają się na komentowaniu decyzji młodej kobiety, inni rozpływają się nad jej podobieństwem do zmarłej matki. Trzeba przyznać, że dzięki Oliwii Bieniuk promienny uśmiech Anny Przybylskiej dostał zupełnie nowe życie.

- Ja widzę na tym zdjęciu twoją Mamę. Piękna jesteś po niej ‼️ - komentuje jedna z internautek.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP, Instagram

Następny artykuł