Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nikt nie znał Katarzyny Dowbor od tej strony. Po tym co opublikowała, może już nigdy nie wrócić do Polsatu?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 09.05.2023 12:46

Nikt nie znał Katarzyny Dowbor od tej strony. Po tym co opublikowała, może już nigdy nie wrócić do Polsatu?

Katarzyna Dowbor
KAPiF

Katarzyna Dowbor została zwolniona z roli gospodyni programu “Nasz nowy dom”. Wieści o nieoczekiwanym rozstaniu Polsatu z gwiazdą wzbudziły ogromne emocje wśród fanów i, jak się wkrótce okazało, również w samej zainteresowanej.

Publikacja w mediach społecznościowych Katarzyny Dowbor może skutecznie zamknąć jej drzwi do Polsatu na zawsze. Edward Miszczak z pewnością nie będzie zadowolony, widząc tak brutalne słowa skierowane w jego stronę.

Katarzyna Dowbor rozstaje się z "Naszym nowym domem"

Katarzyna Dowbor nie poprowadzi już “Naszego nowego domu”. Nieoczekiwana decyzja Edwarda Miszczaka o rozstaniu się z główną gwiazdą programu, wzbudziła zadziwienie i rozgoryczenie fanów.

Pozycja dziennikarki w Polsacie wydawała się nie do podważenia, w końcu to ona pełniła funkcję gospodyni show od samego początku. Nowy dyrektor programowy skutecznie udowadnia jednak, że za jego rządów wszystko jest możliwe.

Zdruzgotana Małgorzata Kożuchowska wydała komunikat, załączyła zdjęcie z synem. "Mój Jaś też ma 8 lat"

Fani są zawiedzeni odejściem Katarzyny Dowbor

Niezadowolenie fanów “Naszego nowego domu” widać gołym okiem w komentarzach zarówno w mediach społecznościowych Katarzyny Dowbor jak i samego programu. Niektóre z nich opublikowała na swoim instastory sama dziennikarka.

Te z pewnością nie spodobają się Edwardowi Miszczakowi, który określany jest w nich najróżniejszymi inwektywami. Była już gospodyni programu Polsatu nie zawahała się jednak zaprezentować ich wszystkim swoim odbiorcom.

Katarzyna Dowbor "grabi" sobie w Polsacie?

“Leśny dziadek”, “konował z TVN-u”, a nawet “idiota”. Takimi i wieloma innymi słowami określano osobę odpowiedzialną za zwolnienie z “Naszego nowego domu” Katarzyny Dowbor w komentarzach opublikowanych przez gwiazdę.

Smutek dziennikarki w związku z pożegnaniem z jej “programem-dzieckiem” jest ogromny, co przebija się w kolejnych postach w jej mediach społecznościowych. Ich treść może jednak utrudnić jej otrzymanie jakiejkolwiek nowej posady w Polsacie, przynajmniej za “kadencji” obecnego dyrektora programowego.

Zobacz zdjęcia:  

Katarzyna Dowbor.jpg
fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official