Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zwolniona z Polsatu Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie. "Podziękowano mi"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.05.2023 12:26

Zwolniona z Polsatu Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie. "Podziękowano mi"

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
KAPiF

Katarzyna Dowbor zabrała głos po zwolnieniu z Polsatu. W emocjonalnym oświadczeniu podziękowała widzom i rodzinom z “Naszego nowego domu” za lata działalności programu. Wyjawiła też, co przyczyniło się do zwolnienia jej ze stanowiska. 

Edward Miszczak kontynuuje swoją rewolucję w Polsacie. Tym razem jej “ofiarą” nieoczekiwanie padła Katarzyna Dowbor. Gwiazda żegna się z programem, w który przez lata wkładała tyle serca. 

Katarzyna Dowbor żegna się z programem "Nasz nowy dom"

“Nasz nowy dom” bez Katarzyny Dowbor? Perspektywa, która jeszcze wczoraj wydawała się być nierealną do wyobrażenia, dziś jest rzeczywistością. Po dziesięciu latach i dwudziestu edycjach programu, gospodyni żegna się ze swoim “dzieckiem”. 

Show, podobnie jak wcześniej “Twoja twarz brzmi znajomo”, ma zostać przeorganizowane, a na “nowym obrazku” Edward Miszczak najwyraźniej nie dostrzega już jego dotychczasowej prowadzącej. Głos w sprawie zdążyła zabrać sama zainteresowana. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w fikuśnym bikini. Kiedy ona tak schudła?

Dlaczego Katarzyna Dowbor odchodzi z "Naszego nowego domu"?

Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu – napisała na swoim Instagramie Katarzyna Dowbor, wyraźnie sugerując, że to jej wiek zadecydował o wykluczeniu jej z show. 

Gwiazda przypomniała, że w tym roku obchodzi czterdziestolecie swojej pracy medialnej, a 30 lat temu rozstała się z Telewizją Polską. Polsat podziękował jej po dziesięciu latach, które poświęciła na prowadzenie “Naszego nowego domu”

Katarzyna Dowbor dziękuje

Katarzyna Dowbor wykorzystała okazję, by podziękować zarówno produkcji jak i uczestnikom programu, którzy przez lata pojawiali się na antenie Polsatu. Stwierdziła, że “Nasz nowy dom” był jej życiową misją, której nigdy nie zapomni. 

I tylko tak trochę smutno, że już nigdy nie wypowiem tych magicznych słów: "Wyremontujemy Wasz dom!". Będę tęsknić za Wami! – nie ukrywała Katarzyna Dowbor. 

Zobacz zdjęcia: