Swiatgwiazd.pl
tvn

eastnews / tricolors

Nowa twarz w show TVN. Kto dołączy do obsady „Lego Masters”?

26 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Dobre wiadomości dla fanów programu TVN "Lego Masters" - już wkrótce w gronie jurorów pojawi się nowa twarz. W najnowszych odcinkach pojawi się nowy juror, znany z innego show TVN.

  • Już wkrótce premierę będzie miał drugi sezon popularnego programu "Lego Masters"

  • W jury ma pojawić się nowy członek

  • W najnowszych odcinkach pojawi się gwiazda TVN, Kamil Bednarek

Wkrótce rozpocznie się emisja najnowszych odcinków programu "Lego Masters". Okazuje się, że w programie pojawi się nowy juror - do obsady dołączyć ma Kamil Bednarek.

Nowy program TVN

"Lego Masters" to jeden z bardziej oryginalnych formatów w polskiej telewizji. Prowadzony przez Marcina Prokopa program, w którym uczestnicy zmagają się w układaniu najbardziej kreatywnych budowli z popularnych klocków Lego od razu zdobył sympatię wśród widzów.

Już wkrótce ruszy emisja odcinków do drugiego sezonu. "Lego Masters" emitowani są w soboty o godzinie 20. Format opiera się na zmaganiach specjalnie dobranych par, które walczą ze sobą w układankach z klocków. Każda para walczy o zdobycie złotego klocka, który umożliwia zdobycie specjalnych przywilejów w następnym odcinku.

Okazuje się, że do grona jurorów dołączy nowa osoba. Na oficjalnym instagramowym profilu programu pojawił się niebywały news. Do obsady jurorskiej ma dołączyć znany polski wokalista i juror programów wokalnych, Kamil Bednarek.

- Zróbcie teraz wielki hałas! 🔥🤟 W 2. sezonie naszego programu obok @olamirecka w jury zobaczycie... Kamila Bednarka! 🥳 - czytamy.

Gienek

„Rolnicy. Podlasie”: Waldek złożył Gienkowi życzenia urodzinowe. Nagle zrobiło się tajemniczo

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kamil Bednarek jurorem w nowym programie TVN

Kamil Bednarek to popularny wokalista młodego pokolenia. Rozgłos zdobył także w programie TVN, "Mam talent", którego co prawda nie udało mu się wygrać, ale pozwolił mu na zdobycie szerokiego grona fanów.

Artysta ma także już doświadczenie w jurorowaniu. Przez jeden sezon związany był z programem "Voice of Poland", w którym zajmował się ocenianiem występów młodocianych wokalistów. W końcu jednak zrezygnował, gdyż jak wspomina, ta praca wiązała się dla niego z bardzo dużym stresem i presją.

Wybór nowego jurora wywołał wiele skrajnych emocji w sieci. Nie brakuje komentarzy internautów zachwyconych wyborem prawdziwej sławy. Z drugiej strony natomiast wiele osób zauważa, że Bednarek jest wokalistą i może się nie sprawdzić jako juror w stricte rozrywkowym reality show.

Podoba wam się wybór nowego jurora?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: WP Gwiazdy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Marylę Rodowicz?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się były mąż Maryli Rodowicz?

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >