Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ochroniarz księżnej Diany wypowiedział się ws. relacji Harrego i Williama
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.08.2022 18:59

Ochroniarz księżnej Diany wypowiedział się ws. relacji Harrego i Williama

Książę Harry i książę William
fot.DoD News Features - 160508-D-DB155-003, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=48677539/Chatham House - https://www.flickr.com/photos/chathamhouse/15849459422/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=38097645

Konflikt pomiędzy Harrym a Williamem sprawił, że bracia stali się dla siebie zupełnie obcy, co byłoby nie do pomyślenia jeszcze kilka lat temu. Były ochroniarz ich matki ocenił zachowanie książąt. Księżna Diana nie tak wyobrażała sobie ich wspólną dorosłość.

Bracia przyszli na świat ze związku księżnej Diany z następcą brytyjskiego tronu, księciem Karolem. Choć małżeństwo już od początku jego zawarcia nie zwiastowało szczęśliwego zakończenia, księżna Walii nad życie uwielbiała swoje dzieci. Obecnie relacja Harry'ego i Williama nie przypomina ich więzi sprzed dziecięcych lat.

Książę Harry i książę William utracili dobry kontakt

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej oddalili się od siebie, gdy jeden z braci wraz z żoną, Meghan Markle, porzucił dotychczasowe obowiązki. Książę Harry obecnie wraz z ukochaną i dwójką dzieci mieszka w Stanach Zjednoczonych, przez co rzadko odwiedza rodzinne strony.

Książę William o wiele częściej bierze udział w królewskich wydarzeniach, a u jego boku często można dostrzec żonę oraz trójkę dzieci. Po dawnej braterskiej więzi, którą uwielbiali Brytyjczycy, nie ma jednak śladu.

Ken Wharfe, który swego czasu obejmował stanowisko ochroniarza księżnej Diany w rozmowie z Hello! wyznał, co na temat braterskiego konfliktu mogłaby powiedzieć ich matka. Refleksja mężczyzny może dać dużo do przemyślenia członkom brytyjskiego pałacu.

— Jej pragnieniem było polepszenie sytuacji ludzi, którzy potrzebowali pomocy. Jeśli chodzi o rozłam między Williamem a Harrym: kiedy dwoje rodzeństwa się kłóci, zwykle jest bliski krewny, który udzieli rady, a Diana przyjęłaby tę rolę. Zrozumiałaby problemy, które zostały i pomogła swoim chłopcom je rozwiązać, jednocześnie udzielając Harry’emu rad, których wydaje się teraz brakować — wyznał były ochroniarz księżnej.

Książę Harry i książę William odnajdują wsparcie w żonach

Niepochodzące z królewskich rodów kobiety musiały odnaleźć się w rzeczywistości pełnej zasad, wiedząc, że każdy ich ruch poddawany jest dogłębnej analizie. Meghan Markle i Kate Middleton postanowiły dopasować się do reguł brytyjskiej rodziny królewskiej, by wspierać mężów w obowiązkach.

Niestety ciągłe zainteresowanie mediów i poczucie niechęci sprawiło, że książę Harry wraz z żoną postanowił zrezygnować z królewskiego tytułu. Decyzja małżonków odbiła się szerokim echem w mediach na całym świecie, na zawsze zmieniając relację między braćmi.

Być może słowa byłego ochroniarza ich zmarłej mamy sprawią, że oboje powrócą myślami do czasów młodości. Wtedy ich relacje były wyjątkowo bliskie, a rodziny połączone wspólnie spędzonymi momentami.

Książę Harry i książę William
fot.Carfax2 - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=26707074
Książę Harry i książę William
fot.Mark Jones from Stradishall, Newmarket, suffolk - 1J4A9246.jpg, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74904505

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To koniec polskiej gwiazdy, poinformowała o odejściu. Wskazała tylko jeden powód

  2. Maria Czubaszek dwa razy próbowała odebrać sobie życie. Prawdziwą przyczynę śmierci ujawniono po latach

  3. Gwiazdy oszalały na punkcie nowego trendu. Paznokcie "glazed donut" to hit tego lata, pasuje na każdą okazję Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].