Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Okrzyknęli ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Mamy jej nowe zdjęcia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.04.2024 21:21

Okrzyknęli ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Mamy jej nowe zdjęcia

Panna młoda
Fot. Facebook

Ta panna młoda przeżyła prawdziwy koszmar. Kiedy do sieci trafiły jej zdjęcia ze ślubu, śmiał się z niej cały świat, co przypłaciła wielką traumą. Jak wygląda po latach? Zdjęcia Eleny po metamorfozie pokazują, że zmieniła się nie do poznania.

Kim jest Elana, "najbrzydsza panna młoda"?

“Najbrzydsza panna młoda” – tego tytułu nie chciałaby mieć żadna osoba na świecie. Niestety, Elena i Borys, małżeństwo z Rosji, przez lata musiało mierzyć się z internetowym hejtem i wyśmiewaniem. Wszystko przez zdjęcia z ich ślubu, które kilkanaście lat temu trafiły do sieci. Ich historia została opisana na profilu Project NaightFall. 

12 lat temu małżonkowie byli w sobie bardzo zakochani i postanowili podzielić się swoją radością ze światem. Stało się jednak inaczej. Ich fotografie pojawiły się na portalach na całym świecie, a internauci urządzili sobie z nich pożywkę do drwin. Zwłaszcza z Eleny, która zmagała się wówczas z nadwagą i łysieniem. Poza tym była wyższa od swojego męża, co też wywoływało nieprzyjemne komentarze.

Teraz Elena może zaśmiać się wszystkim hejterom w twarz. Jeszcze kilka lat temu przechodziła jednak poważny kryzys. Co się wtedy wydarzyło? Smutne szczegóły poniżej.

Gąsiewska wrzuciła nowe zdjęcia i się zaczęło. Lawina obleśnych komentarzy. Fani bronią gwiazdy Ile lat ma mama Maćka Musiała? Usiądziecie z wrażenia. Kto by się spodziewał

Historia Eleny i Borisa, co się z nimi stało?

Krytyczne i obraźliwe komentarze, którymi nieustannie byli atakowani Elena i Boris, niemal doprowadziły do zakończenia ich małżeństwa. Kobieta przeżywała kryzys i pod wpływem złośliwych uwag uwierzyła, że nie zasługuje na szczęście. Boris jednak postanowił uratować ich związek. Walczył o miłość Eleny i zapewniał ją, że kocha ją dokładnie taką, jaka jest.

Z czasem parze udało się spełnić ich wielkie marzenie. Doczekali się dziecka, co wywołało wielką radość. W międzyczasie Elena postanowiła zmienić swój wygląd. Jak wygląda teraz, po kilkunastu latach? Jej metamorfoza wywołuje opad szczęki. Zdjęcia i szczegóły znajdziecie poniżej.

Jak wygląda teraz "najbrzydsza panna młoda świata", Elena? Zdjęcia

W nowych informacjach, opublikowanych przez Project Nightfall można przeczytać, że w ciągu ostatnich 12 lat Elena schudła kilkadziesiąt kilogramów. Efekt metamorfozy zawdzięcza nie tylko diecie, treningom i zmianie stylu życia, ale też operacji zmniejszenia żołądka oraz liposukcji. Ma też piękne, długie blond włosy, jednak nie wiadomo, czy są to naturalne kosmyki, czy też profesjonalnie wykonane doczepy lub peruka.

Jej figura robi gigantyczne wrażenie: jest niezwykle smukła, a szczupłą sylwetkę dodatkowo podkreśla butami na obcasie oraz obcisłymi kreacjami, które podkreślają jej nowe kształty. Zagraniczne media informują, że ona i Boris wciąż są razem i z miłością wychowują swoje dziecko. Ta historia to wspaniały przykład na to, że złośliwymi docinkami anonimowych internautów nie warto się przejmować.

najbrzydsza panna młoda, Elena i Boris, nowe zdjęcia, metamorfoza, jak wygląda teraz
Elena i Boris po narodzinach dziecka, fot. Facebook
najbrzydsza panna młoda, Elena i Boris, nowe zdjęcia, metamorfoza, jak wygląda teraz
Elena, “najbrzydsza panna młoda” po metamorfozie, fot. Facebook