Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Książę Louis skończył 6 lat! Tak zmieniał się najmłodszy synek Kate. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.04.2024 17:22

Książę Louis skończył 6 lat! Tak zmieniał się najmłodszy synek Kate. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny

książę Louis
Fot. East News

Wielki smutek w rodzinie królewskiej na chwilę przerwało radosne wydarzenie. Książę Louis ma dziś 6. urodziny. Nowe zdjęcie syna Kate i Williama miało się nie pojawić, a jednak! Jak zmieniał się przez lata?

Książę Louis ma 6. urodziny: kontrowersje ze zdjęciami

Najmłodsze dziecko Kate i Williama, książę Louis Arthur Charles, urodził się 23 kwietnia 2018 o godz. 11:01 brytyjskiego. Drugie i trzecie imię nadano mu na cześć trzeciego pradziadka Ludwika, hrabiego Mountbattena z Birmy oraz oczywiście Karola III. Obecnie jest czwarty w kolejce do tronu, po swoim ojcu, bracie i siostrze.

Ostatnio życie wszystkich pociech książąt Walii zostało poważnie zaburzone. Wszystko przez diagnozę raka księżnej Kate. Rodzina w okresie świątecznym zaszyła się w swojej letniej posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Książę William dopiero niedawno wrócił do pełnienia obowiązków królewskich, jednak mówi się, że każdą wolną chwilę chce wciąż spędzać z rodziną.

Dzieci, czyli George, Charlotte i Louis skończyły już przerwę wakacyjną. Obecnie uczą się w elitarnej Lambrook School. Ekskluzywna placówka ma roczne czesne w wysokości 21 tysięcy funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje to 118 tysięcy złotych. Na razie jednak nie wiadomo, czy trójka pociech wróciła do nauki. Wiadomo za to, jak mały książę wyglądał w swoje 6. urodziny, i jest to naprawdę duża niespodzianka!

Dzieci chorej na raka Kate w centrum zamieszania. Pałac boi się błędu. Już podjęto odpowiednie kroki, żeby je chronić Księżna Kate opowiedziała o pasji najmłodszego syna. Książę Louis upodobał sobie odważne zajęcie

Jak wygląda teraz książę Louis, syn Kate i Williama?

Do dzisiejszego dnia nie było wiadomo, czy pojawi się nowe zdjęcie księcia Louisa. Od czasu afery z fałszywym zdjęciem z okazji Dnia Matki, a także z powodu potrzeby prywatności, na jaką postawili ostatnio Kate i William zakładano, że nowe zdjęcie ich najmłodszego dziecka się nie pojawi. Zwłaszcza że do tej pory urodzinowa fotografia pojawiała się zawsze na dzień przed świętem chłopca. A jednak, kiedy już poddani stracili nadzieję, na profilu książąt Walii pojawił się całkiem nowy kadr.

Wszystkiego najlepszego z okazji 6. urodzin, książę Louis! – podpisano zdjęcie, które udostępniono także na oficjalnym profilu rodziny królewskiej.

W chwili powstawania tego artykułu nowe zdjęcie Louisa doczekało się już ponad 10 tysięcy komentarzy i niemal 550 tysięcy polubień. Co możemy na nim zobaczyć?

Nowe zdjęcie księcia Louisa na 6. urodziny

Zdjęcie syna Williama i Kate to pierwsze zdjęcie prywatne, opublikowane od czasu afery z niesławną fotografią z okazji Dnia Matki. Tym razem jednak nie widzimy na nim całej rodziny, jak wyglądało to do tej pory. Do niedawna z okazji urodzin któregoś z dzieci w sieci pojawiał się oficjalny kadr, z całym rodzeństwem i rodzicami. Teraz widzimy na nim samego księcia Louisa, z promiennym uśmiechem, odpoczywającego w ogrodzie.

  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Książę Louis. Jak on szybko rośnie!
  • Jaki słodki, piękny uśmiech! Wszystkiego najlepszego z okazji 6. urodzin.
  • Wygląda zupełnie jak jego mama.
  • Przyszły łamacz serc! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  • Louis wygląda tak przystojnie i bardzo przypomina George'a!
  • Założę się, że jest cudownym dzieckiem – piszą zachwyceni internauci.

Warto dodać, że także tę fotografię podobno wykonała księżna Kate. Poniżej możecie zobaczyć na zdjęciach, jak zmieniał się książę Louis, a także jak wygląda na kadrze z 2024 roku.

książę Louis, nowe zdjęcie syna Kate i Williama, jak wygląda teraz, 6 urodziny
Książę Louis od 2018 do 2020, fot. Rex Features/East News; AARON CHOWN/AFP/East News
książę Louis, nowe zdjęcie syna Kate i Williama, jak wygląda teraz, 6 urodziny
Książę Louis od 2021 do 2024, fot. Rex Features/East News