Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Książę Louis kończy 6 lat. Brytyjczycy czekali na to zdjęcie. Mają pęknięte serca
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.04.2024 11:14

Książę Louis kończy 6 lat. Brytyjczycy czekali na to zdjęcie. Mają pęknięte serca

rodzina królewska
fot.: Instagram

Brytyjska rodzina królewska ma niemały powód do radości. Najmłodszy syn księżnej Kate i księcia Williama obchodzi 6. urodziny. Książę Louis szybko stał się ulubieńcem poddanych. Fani długo czekali na zdjęcie solenizanta. Najnowsze informacje łapią za serce. Rodzice chłopca rezygnują z tradycji?

Książę William i księżna Kate doczekali się trójki dzieci

Ślub najstarszego syna Karola III był historycznym momentem rodziny królewskiej. Uroczystość z 29 kwietnia 2011 roku stała się dniem wolnym od pracy w całej Wielkiej Brytanii. Tysiące poddanych czekało pod pałacem Buckingham, by zobaczyć pocałunek nowożeńców. Nieco później na świecie pojawiły się ich dzieci.

W lipcu 2013 roku małżonkowie powitali pierwszego syna, księcia George'a. Dwa lata później, 2 maja, ogłoszono narodziny księżniczki Charlotte, a 23 kwietnia 2018 roku na świecie pojawił się książę Louis. Rodzeństwo bardzo szybko skradło serca poddanych.

Już od najmłodszych lat wypełniali królewskie obowiązki, towarzysząc rodzicom podczas publicznych wystąpień. Najbardziej popularny stał się najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate. 6-letni Louis nie boi się stroić min przed kamerami, a także rozrabiać, jak na dziecko przystało.

Dziś książę świętuje urodziny i choć do tej pory wydarzenie było hucznie świętowane także w mediach społecznościowych, wszystko wskazuje na zmianę. Życie rodziny królewskiej bardzo się zmieniło w ostatnich miesiącach.

Brat księżnej Kate przerywa milczenie. Mówi o atakach na rodzinę Ujawniono, jak przebiega leczenie Kate. Ekspert o tym, co aktualnie dzieje się z księżną

Kiedy książę Louis ostatnio pojawił się publicznie?

Ostatni raz publicznie 6-latek występował podczas obchodów związanych z Bożym Narodzeniem. Wraz z rodzeństwem i rodzicami udał się na nabożeństwo w Opactwie Westminsterskim. Później książę Louis zniknął z oczu dziennikarzom.

Dziś wiemy, że zachowanie prywatności małoletnich dzieci pokierowane jest stanem zdrowia księżnej Kate. Żona księcia Williama pod koniec marca 2024 roku opowiedziała o zdiagnozowanej u niej chorobie nowotworowej. Synowa króla rozpoczęła leczenie. Jednym z cięższych etapów było przekazanie dzieciom wiadomości o raku.

Ale co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze. Jak już im powiedziałam, czuję się dobrze i z każdym dniem staję się silniejsza, skupiając się na rzeczach, które pomogą mi wyzdrowieć, na moim umyśle, ciele i duchu - zaznaczała w oświadczeniu.

Nieobecność księżnej Kate w mediach jest zatem zrozumiała. Niedawno jednak książę William i książę George pojawili się po raz pierwszy razem od głośnego nagrania. Wspólnie spędzili czas na sportowej rozrywce. Fani royalsów liczyli, że w dniu urodzin księcia Louisa otrzymają kolejne wieści z Pałacu. Wszystko wskazuje na to, że czeka ich rozczarowanie.

Książę Louis kończy 6 lat. Rodzina królewska zrezygnowała z tradycji

Do tej pory książę William i księżna Kate chętnie korzystali z okazji, by podzielić się z internautami rodzinnymi zdjęciami. W mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólne posty z okazji świąt, a także urodzin. Wszyscy też pamiętamy photoshopową wpadkę kiedy to próbowano zatuszować stan księżnej Kate jej zdjęciem z dziećmi.

W dniu urodzin dzieci małżeństwa pojawiały się także ich aktualne fotografie, jednak tym razem doszło do zmiany. Brytyjskie media nie otrzymały od rodziny królewskiej zdjęć księcia Louisa.

"Daily Mail" podaje, że doradca rodziny królewskiej w zeszłym miesiącu wyjawił, że księżna Kate i książę William nie podjęli decyzji o publikacji zdjęcia Louisa. Oznacza to, że w tym roku możemy nie zobaczyć wyjątkowego postu solenizanta. Internauci są zawiedzeni, ponieważ chłopiec skradł ich serca. Dodatkowo była to okazja do pojawienia się matki jubilata i opowiedzenia o jej aktualnym samopoczuciu. Fani jednak nie tracą nadziei na nowe doniesienia.

Zobacz też: Jak zmieniał się Louis?

Rodzina królewska
Rodzina królewska zrezygnowała z kolejnej tradycji, fot. Instagram
Rodzina królewska
Rodzina królewska zrezygnowała z kolejnej tradycji, fot. Instagram

Źródło: Daily Mail